Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby

Lokalita Český Těšín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se podílet na výrobě knih a předávat tak dále radost a informace?

Popis pozice:

Nabízíme Vám práci v moderním a čistém pracovním prostředí.

Náplní práce je obsluha knihařské linky ve spolupráci s kolegy.
Jedná se o práci v nepřetržitém provoze ve směnách ranní, noční, volno-volno,
s pracovní dobou 11,5 hodiny + 0,5 hodiny přestávka.

Profil kandidáta:

Do týmu hledáme pečlivé lidi s velkým pracovním nasazením, kteří se nebojí učit novým věcem.
Praxe ve výrobě nebo SOU technického směru výhodou!

V případě zájmu zašlete Váš životopis na Odpovědět na inzerát

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání na HPP s možností nástupů ihned.
Přátelský kolektiv.

  • Frýdek-Místek
  • PAVLOV TREJD BUSINESS a.s.
  • od 17 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. července
  • Liberec
  • Manuvia Double you s.r.o.
  • od 110 Kč / hod
Zveřejněno: 4. srpna
  • Brno-město
  • Ascari s.r.o.
  • od 12 000 Kč
Zveřejněno: 7. srpna
  • Ostrava-město
  • ČEMIČOLA STAV s.r.o. "v likvidaci"
  • od 10 500 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Středočeský kraj
  • Tawesco Automotive s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • od 13 500 Kč
Zveřejněno: 10. září
  • RR Donnelley Czech s. r. o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Liberec
  • Jičín
  • SAFA Czech Republic s.r.o. v likvidaci
  • od 9 440 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Mladá Boleslav
  • TARIM s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 26. října
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Ústí nad Orlicí
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • SQS Sorting and Quality Services s.r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 29. prosince
  • Rychnov nad Kněžnou
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 4. ledna
  • Liberec
  • Manuvia CZ, s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • od 13 770 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Praha
  • Pro-Temp spol. s r.o.
  • od 94 Kč / hod
Zveřejněno: 27. ledna
  • Blansko
  • www.brigadnici.com, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Písek
  • Faurecia Components Písek, s.r.o.
  • 13 400 – 17 300 Kč
  • Prostějov
  • GeaCert, s.r.o., v likvidaci
Zveřejněno: 4. května
  • Vyškov
  • Michal Maryna Company s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 20. května
  • Tábor
  • BRISK Tábor a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Příbram
  • ARMO-KVH s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Příbram
  • ROSISNE Company s.r.o.
  • od 16 200 Kč
  • Holubov
  • GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o.
  • od 35 000 Kč

Odbory - proč a jak je založit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

hledám hodiny HR IT kandidát možnost náplň práce operátor pozice práce pracovní praxe prostředí přestávka SOU stabilní volno zaměstnání životopis díl informace kolektiv kov linky náplň obsluha operátor výroby PR profi přátelský případ technické tým výroby