Fashion Store Manager – centrum Prahy

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Andrea Bolvanová, zobrazit tel. číslo

Do prodejního oddělení s luxusním módním oblečením v centru Prahy hledáme kandidáty se zkušenostmi v retailu, kteří mají vztah k módě a ovládají angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni. Spolu s dalším Store managerem budete mít zodpovědnost za jedno celé oddělení, na kterém se budete střídat na směnách dle domluvy. Pozice je vhodná i pro ty, kteří by se chtěli kariérně posunout z pozice sales assistant. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Popis pozice:

  • zodpovědnost za svěřené oddělení (luxusní dámská a pánská móda)
  • zodpovědnost za prodejní plochu, sortiment i personál
  • realizace stanovených prodejních cílů
  • poradenství našim zákazníkům v oblasti prémiových značek, orientujeme se v aktuálních kolekcích, známe materiály, péči o ně, střihy i barvy, nabízíme doplňkový prodej a možnost úpravy vybraného zboží na míru
  • zpracování zboží – reklamace a výměny zboží
  • prezentace zboží
  • výběr, vedení, hodnocení a motivace zaměstnanců
  • administrativní práce spojené s oddělením
  • reporty, statistiky, KPIs, práce v interních PC systémech
  • spolupráce se skladem, oddělením pokladen a oddělením nákupu

Profil kandidáta:

  • zkušenosti v retailu (ideálně móda)
  • znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni je nutností kvůli zahraničnímu nadřízenému
  • ochota pracovat na 12 h směny (rozvrhujete si sami ve spolupráci s kolegou)

Nabízíme:

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • měsíční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 131 Kč
  • 2 x do roka výběr pracovního oblečení v celkové hodnotě až 30 000 Kč
  • vysoké slevy na nákup oblečení pro osobní účely
  • smlouva na HPP
  • pracoviště v centru Prahy
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Máte zájem o tuto nabídku?