Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Prodavač ve fashion store (Plzeň)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE dáváme rovné příležitosti všem, bez předsudků.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Prodavači ve fashion store, kteří si potrpí na atraktivní prezentaci bot, oblečení a textilu, záleží jim na správném cenovém značení a pomáhají našim zákazníkům při nákupu.

Co Vás čeká

Boty v akci? To je něco pro dámy .. Skoro nebudete stíhat rovnat krabice zpátky do úhledných komínků.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Špindlerův Mlýn
  • Vojenská lázeňská a rekreační zařízení,…
  • od 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. ledna
  • Plzeň
  • ENERGIZE GROUP s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • TOP security s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Králíky, Hradec Králové
  • Rolnická a.s. Králíky
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Neumětely
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • 24 800 – 28 600 Kč

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ boty budoucnost den EU firma HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce nové oblečení plat Plzeň práce prostředí příplatky smlouva stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň PR příležitost příležitosti v roce zákazník zaměstnanecké