Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Automobilová výroba - bonus 25 000 Kč, svozy, ubytování!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Moravský Beroun
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 31.000 – 34.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Perfektní docházku, samostatnost, spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav

Nabídka

  • Hrubá mzda až 34.000 Kč
  • Náborový bonus 25 000 Kč
  • 13. a 14. plat
  • Pravidelné finanční zálohy
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování 55%
  • Autobusové svozy z Bruntálu, Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka a Červené Vody, Králík, Kocandy, Bušína a Klášterce
  • Ubytování ZDARMA

Pracovní náplň

  • Třísměnný provoz 8h (R-O-N)
  • Kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž
  • Jednoduchá obsluha strojů a výrobních linek
  • Kontrola kvality
  • Dodržování pracovních postupů
  • Místo výkonu práce: Mohelnice

LEAN Specialista

Nutně vás hledají
  • Litovel
  • Kimberly-Clark, s.r.o.
  • Plný úvazek
včerejší
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
dnešní
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března
  • Rudná, Praha-západ
  • Alexandra Hulíková
  • 55 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna

Kimberly-Clark, s.r.o., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Jiří Geisler, ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Miloslav Ševčík, Personal fabric - agentura práce, a.s., Comac jobs s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., Hřiště v CAJKU s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., HIRSCH Czech Republic s.r.o., Markmont, s.r.o., Skanska a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Bergasto a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Manuvia Pardubice, CERCLING CORP s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Achenbach Systems s.r.o., DDOR spol. s r.o., MedicProgress, a.s., JPF Czech s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technik / technička, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny

Litovel, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Olomouc, Moravský Beroun, Šternberk, Hlubočky, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Rýmařov, Bruntál, Šumvald, Velká Bystřice, Potštát, Uničov, Tršice, Dolní Újezd, okres Přerov, Milenov, Hněvotín, Odry, Hradec nad Moravicí

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

auto automobil bonus Bor Bruntál dodržování HR hrubá hrubá mzda IT kvality místo mobil Mohelnice moravské Most mzda nabídka nábor náplň práce plat postup práce pracovní příspěvek Rýmařov samostatnost stravování ubytování výkon výroba zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar dovolené finanční kontrola místo výkonu práce náborový náplň obsluha PR pracovní náplň stav stroj výrobní