Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Výroba klimatizací/ práce ve skladu - ubytování zajištěno!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 26.500 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Dobrá prostorová orientace

Nabídka

  • Mzda i 25 500 Kč
  • Ubytování
  • Dotované stravování 55%
  • Závodní jídelna (výběr z několika chodů)
  • Pravidelné týdenní zálohy
  • Mzda je vždy v čas
  • Docházkový bonus
  • 20 dní dovolené

Pracovní náplň

  • Kontrola kvality
  • Montáž komponentů
  • Práce s elektrickým šroubovákem
  • Evidence komponentů do PC
  • Zásobování výrobních linek
  • Obsluha vozíků paletový, tahač, retrak
  • Třísměnný provoz, 8h směny (R-O-N)

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Zdravotní sestra
  • 35 820 – 45 070 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Provozní elektrikář
  • 21 800 – 28 280 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Petr Novotný, FLEXIMA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Šmídl s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., Košík.cz s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Praha, DISPONERO s.r.o., ITLC s.r.o., RikyWay s.r.o., Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s., STAMONT-METAL International,spol. s r.o., Liberecké strojírny s.r.o., Wassa logistic s.r.o., Wassa commercial, s. r. o., PROGRESSTRANSPORT s.r.o., GURUSTAV s.r.o., MK work s.r.o., UNI-WORK Personal s.r.o., PIKE GROUP s.r.o., L I K T O, s.r.o., OLEX B.I.F., s.r.o., Thermica plus spol. s r.o., Pavel Rolf autodoprava s.r.o., COOLTURA group, s.r.o., Progres Liberec s.r.o., ČSAD Liberec, a.s., STYLSTAV Liberec s.r.o., Damakris agency s.r.o., Pavel Dolejš, Ladislav Romof, FROLÍK, s.r.o., LOGISTRONG a.s., Adamira Transport s.r.o., TRANSPAN, s.r.o., MIRO & SERO s.r.o., BMT CZ s.r.o., DUMAB s.r.o., EXPRES VAN s.r.o., SKYKARTECH s.r.o., Europe Automotive Holding a.s., Cestářské práce s.r.o., Inter Star Liberec s.r.o., Iveta Severová, Charlie's, s.r.o., 1.JHS s.r.o., ADZ Company s.r.o., Viet Duc Nguyen, Jan Melichar, BusLine LK s.r.o., Pospíchal s.r.o., Autoškola LUKAS s.r.o., VEDES, s.r.o., ADC LOG, s.r.o., Daslog s.r.o., ACL Anodizing s.r.o., Severočeské komunální služby s.r.o., Petr Čumpelík, P. C. Sped Trans s.r.o., TAI ASEAN s.r.o., Kokonínská zemědělská, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Instruktor / Instruktorka, Tapetář / Tapetářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Úředník / Úřednice, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality

Liberec, Celá ČR, Hodkovice nad Mohelkou, Jablonec nad Nisou, Český Dub, Šimonovice, Jeřmanice, Rychnov u Jablonce nad Nisou, Pulečný

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Odbory - proč a jak je založit

AJ bonus den evidence IT kvality mzda nabídka náplň práce práce pracovní sklad směny stravování týden ubytování výroba Zruč dovolené elektrický kontrola kov náplň obsluha PC PR pracovní náplň výběr výrobní závod