- 35 000 – 45 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.
Hledáte letní přivýdělek ?
Můžete chodit od po - pá od 8 do 16:30 hod ?
Pro jednu expediční společnost hledáme pomocné skladníky v lokalitě Hostivice (cca 15 min autobusem za Zličínem) na 2 týdny v červnu - od 14.6 do 25.6. na každý všední den.
- vyskladňování a naskladňování zboží
- manuální práce ve skladu
- není potřeba žádná předešla zkušenost ve skladu, vše vás naučíme!
- věk 18 +
- ochota pracovat každý všední den od 8 do 16:30 hod
- podmínkou je odpracovat oba dva týdny v červnu
- smlouva na DPČ
- mzda: 170,- Kč / hod
- výplata měsíčně, týdenní zálohy 1300,- Kč
- lokalita: Hostivice (cca 15 minut autobusem od Zličína)

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.