ELEKTROTECHNIK – testování vaků

Lokalita Kolín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro světového leadera v technickém poradenství a službách pro výzkum a vývoj hledáme do týmu nového kolegu, který má elektro vzdělání a chuť pracovat na novém projektu – testování nových vlaků.

Popis pozice:

  • testování a zprovoznění nových vlaků
  • odstranění závad, hledání správných řešení
  • čtení v elektro schématech a dokumentaci

Profil kandidáta:

  • vystudovaný obor zaměřený na elektrotechniku
  • vyhláška 50/78 Sb. §6 (možnost obnovení)
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace)
  • praktickou zkušenost s projektováním – výhodou
  • orientace v elektro schématech

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené + ještě 1 den dovolené navíc
  • stravenky
  • zaškolení od zkušených kolegů
  • podpora osobního rozvoje a vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení)
  • nástup možný IHNED

Místo pracoviště: Velim u Kolína

Máte zájem o tuto nabídku?