Manuální práce ve výrobě – 2 i 3 směny, nástup ihned

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sára Nechutová, zobrazit tel. číslo

Hledáte dlouhodobou spolupráci ve výrobní firmě, se kterou chcete společně růst? Chcete mít na výběr, jestli budete pracovat na dvě/tři směny či dvanáctky? Jste manuálně zručný/á a s prací ve výrobě už jste se někdy setkal/a?

Tak neváhejte a využijte možnost změny k lepšímu a dejte mi o sobě vědět!

Popis pozice:

Jakou náplň práce nabízíme?

  • Jednoduché montování součástek na výrobní lince
  • Obsluha stroje inkjet
  • Balení součástek
  • vizuální kontrola

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme?

  • Loajálnost – hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
  • Týmovost
  • Ustojíte celou směnu – nejméně 8 hodin

Nabízíme:

Co bude Vaše odměna?

  • Zajímavé finanční ohodnocení s bonusy
  • Možnost kariérního posunu
  • Možnost finančního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Extra přestávka navíc
  • Občerstvení na pracovišti
  • Smlouva do kmene společnosti
  • Po zkušební době smlouva na dobu neurčitou

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, tak mi zašlete svůj životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit na Váš kontakt!

Máte zájem o tuto nabídku?