Senior PLC programátor

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Rozumíte programování řídících systémů, vizualizačních aplikací a vyznáte se v prostředí TIA Portal? Orientujete se v oblasti elektrotechnické dokumentace a automatizace pro stroje a další zařízení? Pokud ano, pak hledáme právě vás.

Popis pozice:

  • Tvorba řídících programů v prostředí TIA Portal
  • Programování vizualizačních aplikací
  • Zajištění montáže, testování a zaškolení z hlediska používání jednotlivých výrobních zařízení – dle potřeb zákazníka
  • Spolupráce při tvorbě elektrotechnické dokumentace, přípravě a konstrukci nových projektů

Profil kandidáta:

  • Vzdělání elektrotechnického směru nebo zaměření na kybernetiku a automatizaci
  • Zkušenosti s prostředím TIA Portal (programování PLC Siemens Simatic a tvorba vizualizačních aplikací Siemens WinCC)
  • Orientace v oblasti automatizace a elektrotechnické dokumentace
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Vyhláška č. 50 – §6

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé mzdové ohdnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • Stabilní zázemí české společnosti
  • Příjemný pracovní kolektiv a prostor pro vlastní rozvoj
  • Hrazené jazykové a odborné vzdělávání
  • Nástup možný ihned

Máte zájem o tuto nabídku?