Hledáme lidem práci Manpower

Řidič VZV za 26.000 Kč v Ostravě

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte průkaz na vysokozdvižný vozík a práce ve skladě Vás baví? Tahle nabídka Vás bude zajímat!

Zabýváme se výrobou brzdových systémů do aut a motocyklů světově známých značek.

Popis pozice:

Co budete dělat:

Práce na oddělení skladu spočívá v zásobování výrobních linek, nakládka/ vykládka kamionů, běžná práce ve skladu, obsluha motorového vozíku, práce v interním systému a se čtečkou materiálu.

Profil kandidáta:

Hledáme kandidáty kteří:

- mají platný průkaz řidiče VZV (pokud je propadlý, je možné jej nechat obnovit)

- mají odpovědný přístup v docházce do práce

- nevadí jim pracovat v nepřetržitém provozu (přes týden 7,5hod. směny a dva víkendy v měsíci 11,5hod. směny)

Nabízíme:

- mzda 115 Kč/hod. + zákonné příplatky

- docházkový bonus 500 Kč

- dojezdový bonus 650 - 2.500 Kč (dle vzdálenosti Vašeho bydliště)

- výkonnostní bonus až 3.000Kč měsíčně

- dotované stravování v kantýně

- týden dovolené navíc

- smlouvu na HPP

- nástup možný ihned

- zázemí moderního provozu

- možnost přestupu do KMENE

Neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže nebo na uvedené kontakty.

  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • od 19 200 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. května
  • Drnovice, Vyškov
  • Základní škola Drnovice, okres Vyškov
  • 32 170 – 41 940 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • RETIGO s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • Dětský diagnostický ústav, středisko…
  • od 29 720 Kč
  • Mohelnice, Šumperk
  • DK mont a.s.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • Šumperk
  • Šumperská restaurační, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Šumperk
  • od 17 000 Kč
  • Šumperk
  • Zemský archiv v Opavě
  • 22 980 – 33 790 Kč

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ bonus den hledám interní IT kandidát měsíc možnost mzda nabídka náplň práce plat pozice práce příplatky sklad směny stravování týden týden dovolené navíc Týn víkend výkon dovolené kontakt kov materiál náplň navíc obsluha oddělení odpovědní odpovědný PR profi přístup řidič systém výkonnost výrobní