Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Truhlář 170 Kč / Hod. Čistého

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zaměstnance na pozici TRUHLÁŘE pro stabilní podnik v OSTRAVĚ

Náplň práce: montážní činnosti při výrobě kolejových vozidel– dřevěné sedačky, rámy, podlahy a další doplňky.

Požadujeme:

  • praxi v oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • Možnost záloh
  • Možnost přesčasů
  • Pracovní a ochranné pomůcky

Plat:
170,–/hod. čistého

Nástup možný ihned.

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Dobrovice
  • Mosolf Automobillogistik s.r.o.
Zveřejněno: 7. června
  • Jeseník
  • Truhlářství Woodarch s.r.o.
  • 16 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Nové Město, Praha
  • The Happy Monkey s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Bor
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Tišice
  • H.C.S., spol. s r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Tachov
  • od 100 Kč / hod

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Rychvald, Martinov, Ostrava

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Bor činnost e-mail EU hledám HR možnost náplň práce plat podnik práce pracovní přesčas stabilní truhlář životopis činnosti dokument náplň obor PR případ