Volné místo ve firmě Personal fabric

Automechanik - od 28.000,- Kč čistého + Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kladno
Zadavatel Personal fabric - agentura práce, a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 28.700 Kč
Kontakt Eva Žilavá, zobrazit tel. číslo

O nás

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!

Náplň práce:

Pro našeho významného klienta ihned přijmeme pracovníka na pozici Automechanik.

  • Kompletace celých koreb
  • Zapojení pneumatického okruhu, elektrických okruhů dle schémat
  • Montáž kol na podvozky

Co od Vás očekáváme:

  • SOU vzdělání v oboru Automechanik
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Aktivní přístup k plnění úkolů
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zodpovědnost za odvedenou práci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda od 28.000,- Kč čistého vč. diet a příplatků
  • Výše hodinové mzdy závisí na vstupní pracovní zkoušce, následně bude pracovník zařazen do skupiny
  • 20,50 Kč/hod. - příplatek za práci ve ztíženém prac. prostředí
  • Denní diety ve výši 237,- Kč
  • Pracovní smlouva na plný úvazek
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Zázemí úspěšné a rozvíjející se společnosti
  • Profesní růst , pravidelná školení
  • Možnost týdenních záloh
  • 25 dní dovolené
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát