Designer kuchyní Möbelix Ústí nad Labem (A81)

Ústí nad Labem
Zkrácený úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost XLCZ Nábytek s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Rádi skládáte puzzle? Pamatujete si místa, kde jste již byli a nedělá vám problém dostat se z bodu A do bodu B? Potom máte prostorovou představivost. Hlavní předpoklad k tomu, stát se dobrým kuchyňářem.
S ČÍM ZAČNEŠ?

  • Hned zkraje Tě čeká školení v plánovacím programu CARAT.
  • Od teorie přejdeme rovnou k praxi na prodejnu, kde na Tebe zpočátku bude dohlížet zkušený kolega.
  • Jakmile dosáhneš samostatnosti v plánování a tvoření kalkulací, můžeš se pustit do plánování kuchyně s Tvým prvním zákazníkem.

A CO TĚ ČEKÁ POTOM?

  • Dobrý pocit z toho, že do každého kuchyňského návrhu můžeš vložit něco svého.
  • Spokojení zákazníci, kterým jsi pomohl/a zvelebit jejich prostor k žití.

Chceš mít i Ty brzy zákazníky, kteří přijdou na základě doporučení pro návrh kuchyně právě od Tebe? Výborně. Pošli nám něco o sobě, formou životopisu nebo motivačního dopisu.

POŽADAVKY
CO BY TI NEMĚLO CHYBĚT?

  • Vkus a cit pro detail.
  • Empatie a trpělivost – je třeba se sladit se zákazníkem a najít pro něj ideální řešení.
  • Zodpovědnost – zakázku budeš zastřešovat od plánování až po realizaci.
  • S počítačem by sis měl/a na základní úrovni rozumět, vše odborné Tě naučíme.

NABÍZÍME
CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?

  • Kreativní a rozmanitou práci – každý zákazník i kuchyně je originál.
  • Dáme Ti možnost spolupodílet se na tvorbě sortimentu.
  • Díky produktovým školením přímo u dodavatelů se budeš profesně zdokonalovat.
  • Mezi kolegy panuje fajn atmosféra, žádná rivalita.
  • Motivací Ti budou i školení v rámci celofiremního vzdělávání.
  • Při plánování směn se budeme snažit zohlednit Tvoje privátní potřeby.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Pekařské obchody s.r.o. | Pekařské obchody s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 17 400 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
Filip Tenopír | Filip Tenopír | Krásné Březno, Ústí nad Labem Krásné Březno, Ústí nad Labem
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 11. srpna
ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o. | Přerov Přerov
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března
Hotel Všetice s.r.o. | Hotel Všetice s.r.o. | Neveklov Neveklov
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března
EUROVIA CS, a.s. | EUROVIA CS, a.s. | Krč, Praha Krč, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března
Hotel Všetice s.r.o. | Hotel Všetice s.r.o. | Netvořice Netvořice
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března
STEER AGENCY s.r.o., v likvidaci | STEER AGENCY s.r.o., v… | Horšovský Týn Horšovský Týn
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března
ABREX s.r.o. | ABREX s.r.o. | Divišov Divišov
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
Mateřská škola Slavonice, Brněnská 200 | Mateřská škola Slavonice,… | Slavonice Slavonice
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | Nemocnice Jindřichův Hradec,… | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
Kasalova pila, s.r.o. | Kasalova pila, s.r.o. | Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
  • od 23 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
MOLITAS TECHNOLOGY s.r.o. | MOLITAS TECHNOLOGY s.r.o. | Hodonín Hodonín
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace | Základní škola a Mateřská… | Prušánky Prušánky
  • 29 490 – 34 050 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
O2 Czech Republic a.s., KB - BLOK systém, s.r.o., ZDEMAR CZECH s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Srovnejto.cz a.s., Pekařské obchody s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Pivovar Ferdinand, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Filip Tenopír, D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, FAnn Retail, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Bukov, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem, Chabařovice, Celá ČR, Krásné Březno, Ústí nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

design
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT