Hledáme lidem práci Manpower

Technicko-obchodní zástupce - Zlínsko / Jižní Morava

Lokalita Zlín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro významnou obchodní a výrobní společnost hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej (průmyslová lepidla a průmyslová chemie). Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete prodávat řešení, které Vašim klientům na průmyslovém trhu ušetří čas a peníze!

Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí?

Máte předchozí zkušenosti s technickým prodejem?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis!

Popis pozice:

Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu Zlínska a Jižní Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty!

Profil kandidáta:

Ten správný obchodník má reprezentativní a profesionální vystupování, je orientovaný na zákazníka a výsledky. Důležitá je i flexibilita, samostatnost, cílevědomost a analytické uvažování. Je nutné mít obchodního ducha a zkušenosti s technickým prodejem či ochotu a schopnost se rychle učit. Výhodu pak budete mít se vzděláním strojního či technického zaměření.

Znalost angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

Rádi nabídneme velmi zajímavou mzdu (28-35.000 Kč fix) s atraktivními bonusy a možnost dalšího vzdělávání a růstu. Určitě oceníte i služební auto s možností užití pro soukromé účely, plně hrazené vybavení home office a další benefity!

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Neváhejte se OZVAT!

  • Němčice, Svitavy
  • Mendax s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Zlín
  • Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve…
  • 14 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 22. listopadu
  • České Budějovice
  • K+S - CB spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • Rieter CZ s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Jablonec nad Nisou
  • Rokana Trade s.r.o.
  • od 15 917 Kč
  • od 19 396 Kč

VAŠE SLUNCE a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ZÁLESÍ a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., KALINA industries s.r.o., LAPP Czech Republic s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Manager, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Specialista / specialistka v energetice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Zlín, Celá ČR, Malenovice, Zlín, Lužkovice, Zlín, Otrokovice

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ auto benefit benefity bonus bonusy Bor cíle den hlavní hledám home office HR chemie IT kandidát Luže měření Most možnost náplň práce nové obchodní obchodní zástupce Office peníze poradenství pozice práce růst samostatnost služební služební auto SOU spokojenost společnost výsledky vzdělání vzdělávání zástupce zkušenosti Zlín znalost životopis cíl firmy jižní Morava náplň obchod obchodník odbor odborné osobnost PC PR prezentace prodej profi průmysl průmyslová průmyslové příležitost region report reprezentace řešení schopnost spokojen stroj technické technický trh vybavení výrobní zákazník zkušenost