Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

Obchodník - se zaměřením na průmyslovou automatizaci

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp), práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Brno
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Strojírenství a automobilový průmysl, Obchodník / Obchodnice, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 40.000 – 70.000 Kč

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Jsme česká obchodní společnost, která se specializuje na moderní technologie a prosperující odvětví - pro naše zákazníky jsme klíčovým partnerem v oblasti automatizace. Máme celosvětové dodavatele, úspěšný business a chuť růst. Přidejte se k nám, uvítáme proaktivní obchodně-technické kolegy, kteří chtějí rozvíjet sebe i nás!

Náplň práce:

  • nejprve poznáte naše produkty a portfolio, které nabízíme našim zákazníkům
  • vedení obchodních jednání, návrh možností a jejich prezentace, kalkulace, atd.
  • spolupráce napříč celou naší společností (technici, aplikační inženýři, atd.)
  • reporty a strategické plánování s ředitelem
  • komunikace s dodavateli a úzký kontakt se zákazníky
  • sledování inovací a nových technologií

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ (elektrotechnické zaměření výhodou)
  • praxe jako obchodní zástupce nebo zákaznický servis
  • technické znalosti komponentů pro průmyslovou automatizaci (senzory, motory, atd.)
  • pro-zákaznický přístup a chuť dotahovat věci do úspěšného konce
  • AJ slovem i písmem
  • ŘP sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • mzda složená z fixní částky + prémií
  • roční odměny
  • automobil k soukromým účelům
  • příspěvky na stravování
  • jazykové kurzy a další možné vzdělávání v oboru

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Brno
  • LIMEX ČR, s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Šardice
  • Jiří Trávníček
  • 40 300 – 44 800 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 14. prosince

Cotton-MM s.r.o., O2 Czech Republic a.s., MIKON TOOLS s.r.o., Proveon, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., LIMEX ČR, s.r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, NEW YORKER CZ, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Skanska a.s., TextilEco a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NOVOTNÝ CONSULTING s.r.o., JOBSTART s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., XXXLutz, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ALIFEA s.r.o., ASPIRA Recruitment s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Trenkwalder a.s., Areklama s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Nejbaby s.r.o., T-Mobile Czech Republic a.s., PetCenter CZ s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Barista / Baristka, Obsluha lidí, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Pracovník / pracovnice ve službách, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Realitní makléř / makléřka, Produktový manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Židenice, Brno, Brno

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ auto automobil Bor business česká den elektro IT komunikace kurz kurzy měření mobil možnost mzda náplň práce nová obchodní obchodní zástupce odměny partner pec plán plánování práce praxe růst ředitel sick day sledování SOU společnost spolupráce STK stravování technologie vedení vzdělávání zástupce znalost znalosti automat automatizace dovolené inženýři jazyk jednání kontakt kov motory náplň obchod obchodník oblast oblasti obor PC PR prezentace průmysl příspěvky přístup report roční servis strategické technici technické technolog zákaznický servis zákazník