Hledáme lidem práci Manpower

Automechanik - vhodné i pro čerstvé absolventy a nadšence!

Lokalita Čestlice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro známou, světovou značku hledáme šikovné automechaniky do jejího autorizovaného servisu, který funguje v dvousměnném režimu. Pozice je otevřena jak pro zkušené automechaniky, tak absolventy a nadšence!

Popis pozice:

  • Opravy a servis nákladní vozidel a autobusů
  • Práce s moderním vybavením a nástroji pro diagnostiku
  • Výjezdy k zákazníkům s poruchou
  • Dlouhodobé zvyšování odbornosti
  • Kvalitní zaškolení podnikovým trenérem a zkušenými kolegy
  • Práce ve dvousměnném provozu

Profil kandidáta:

  • Vyučení v oboru automechanik, popřípadě zájem o tento obor
  • Předchozí zkušenosti jsou velkým plus
  • ŘP sk. B
  • Ochota se neustále vzdělávat a posouvat
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Mzda až 50.000Kč v závislosti na zkušenostech
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní kantýna/stravenky
  • Hrazené životní pojištění
  • Zaměstnanecký program u mobilního operátora
  • Sleva na operativní leasing či koupi vozu
  • Vstupenky do aquaparku i pro rodinu
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Zaměstnanecké akce
  • Firemní akce
  • Pravidelná setkání s vedením

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 27. března
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Plzeň
  • Nikol Lišková
  • 120 – 160 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Mikulov, Břeclav
  • Marcela Košková
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 5. září

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Šmídl s.r.o., XXXLutz, Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Česká pošta, s.p., Wolt Česko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, TIR CENTRUM s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., Grafton Recruitment s.r.o., JLV, a.s., C.S.CARGO a.s., SECURITAS ČR s.r.o., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., Strojmetal Aluminium Forging a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., New River International s.r.o., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Zrno zrnko s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Almeco, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ASAP Delivery s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, DSA a.s., Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Běchovice, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Malešice, Praha 9 - Černý Most, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Nusle, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Kbely, Strančice, Velké Popovice, Kamenice, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Úvaly, Vysočany, Praha, Jílové u Prahy, Mirošovice

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

absolvent akce auto automechanik Bor den EU hledám HR IT kandidát mobil mzda náplň práce občerstvení operátor podnik pojištění pozice práce režim SOU stravenky školení týden týden dovolené navíc Týn vedení vhodné výjezd výjezdy vyučení v oboru zaměstnanec zdarma zkušenosti životní pojištění dar dovolené firemní kov kvalitní mobilní na pracovišti náklad náplň nástroj navíc obor odbor opravy PR profi program případ servis stroj vybavení vyučení zájem zákazník zaměstnanecké zaměstnanecký zkušenost životní