Hledáme čerstvé absolventy!

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 1. 7. 2021)
Lokalita Hradec Králové
Firma Nefrito laboratories, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste komunikativní? Máte obchodního ducha?

Hledáme nové tváře pro naši pobočku v Hradci Králové

Náplň práce:

  • týmová propagace kosmetických produktů na propagačních místech v Hradci Králové a okolí.
  • komunikace se zákazníky a zvýšení povědomí o naší značce

Výsledkem Vaší práce bude spokojený zákazník.

Uvítáme uchazeče s neotřelými nápady, které po konzultaci rádi zrealizujeme.

Požadujeme:

  • Odchodit 18 dní v měsíci.
  • Proaktivní přístup.
  • Komunikativnost.
  • Profesionální přístup k práci.

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP.
  • Fixní plat 900Kč/ den
  • Bonusy z fixního platu
  • Vyplácení mzdy každý pracovní den.
  • Různorodou a rozmanitou práci.
  • Možnost si sám/sama plánovat svůj čas.
  • Ranní školení.
  • Služební auto pro soukromé účely.
  • Teambuildingy.