ŠIKOVNÝ SOUSTRUŽNÍK 35.000Kč 1SMĚNA

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha  Hostivař, Praha
Firma AC Jobs, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Hledáme schopné soustružníky, obráběče kovů. Můžete mít i méně praxe nebo absolventi vše zaučíme. Důležité, že se máte chuť dále posunovat v oboru! Jedna směna, volné víkendy a svátky! Ideálně na pohodu a s čistou hlavou domů! Pište volejte povím víc!

Náplň práce:

* Obsluha běžného soustruhu
* S použitím technické dokumentace
* Kontrola vyrobených kusů

Co od Vás očekáváme:

* SOU technického směru
* Absolventi, nebo minimum praxe/ vše naučíme!
* Orientace v technické dokumentaci

Co Vám můžeme nabídnout:

 Pouze 1 směnný provoz/ volné svátky a víkendy!
* 5 týdnů dovolené, 2 dny navíc na zotavenou
* Příspěvek na penzijko až 1.300 Kč/měsíčně
* Dotované stravování
* Příspěvek na volnočasové aktivity

* Místo výkonu práce: Praha Hostivař

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát