Soustružník | Programátor Cnc | 2 Směny

Tábor
50.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Jazykové znalosti
Anglický jazyk (Pokročilý začátečník A2) ,
Německý jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Minimální vzdělání

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Programátoři či seřizovači CNC nastražte uši! Do strojírenské firmy v Táboře hledáme posilu do týmu. Jedná se o pozici PROGRAMÁTORA/SEŘIZOVAČE SOUSTRUHU.

Na této pozici se můžete těšit na:

  • programování/seřizování soustruhu
  • práci v systému Fanuc/Heidenhein, CAD/CAM
  • každodenní využití výkresové dokumentace
  • samostatná práce
  • komunikace napříč odděleními
  • práce na 2 směny

POŽADAVKY:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání – technický obor
  • schopnost obsluhovat soustruh
  • orientace v třískovém obrábění a v povrchových úpravách materiál, znalost materiálů
  • ochota práce na 2 směny
  • orientace ve výkresové dokumentaci

BENEFITY:

příspěvek na dopravu (3 Kč/km nad 10 km, obě cesty)
5 týdnů dovolené (nabíhá postupně za odpracovaná léta)
flexibilní pracovní doba (THP)
závodní stravování

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

FONTEA a.s. | FONTEA a.s. | Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. května
FONTEA a.s. | FONTEA a.s. | Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 31. května
Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH | Johann Wirkner Zeitarbeit GmbH | Německo Německo
  • 2 000 – 3 000 €
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 9. listopadu

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Orienta Czech s.r.o., Trenkwalder a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., Zakládání staveb,a.s., Grafton Recruitment s.r.o., ZIPP Brno s.r.o., EKOSPOL a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MPO montage s.r.o., Zeelandia spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., MD Pneu s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., SITEL, spol. s r.o., LAUFEN CZ s.r.o., FONTEA a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Strojmistr / Strojmistrová, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Správce / správkyně objektu, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice ostrahy, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Opravář / Opravářka, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Bechyně, Veselí nad Lužnicí, Salačova Lhota, Milevsko, Celá ČR, Tábor, Větrovy, Tábor, Soběslav, Mladá Vožice, Malšice, Měšice, Tábor

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.