Hledáme lidem práci Manpower

Zkušený, ale spíše šikovný OPERÁTOR - 2 SMĚNY!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Chcete pracovat pro ryze Českou firmu, která vás nebere jako číslo, ale jste malý kolektiv, který je řádně odměněn?

Česká firma hledá nového kolegu, který chce rozšířit menší kolektiv. Práce probíhá na 2 směny - ranní a odpolední.

Domů budete chodit s dobrým pocitem z dobré odvedené práce a čistou hlavou.

Vaší činností bude:
-obsluha stroje,
- nakládání výrobků,
- příprava materiálů,
- měření

Navíc budete svařovat, pracovat s jeřábem a vysokozdvižným vozíkem, ale zní to o hodně děsivěji, než to ve skutečnosti je! :)

Sami se můžete přesvědčit na prohlídce provozu.

Profil kandidáta:

Hledáme:
- technicky zručného jedince
- někoho, kdo už se seznámil se svařováním (ideálně s TIGEM)
- pokud máte navíc jeřábnický nebo VZV průkaz bude to výhoda, ale na vše Vás proškolíme a vydáme Vám nové průkazy, pokud je nemáte.

Ale nemusíte mi zkušenosti na všem 10 let! Když víte, co je jeřáb a "zdvižka" budeme rádi.

Práce není přímo v centru Olomouce (to je nečekané, že? :) ), ale kousek za Olomoucí. Od Globusu tam jste do 5 minutek. Takže potřebuje i ochotu "dojíždět". Pěšky by vám to do centra, trvalo určitě déle. :)

Nabízíme:

Nabídneme Vám:
- zázemí malé, české firmy
- plat bez bonusů apod.: od 24 000 - 32 000 - rozmezí je velké co? Záleží, co umíte a jak se ceníte! A opakujeme, toto je plat bez bonusů!

Dále:
- osobní ohodnocení
- bonusy za výkon
- bonusy za plnění (v minulém roce, jsme splnili všechny měsíce, kromě 1!)
- stravné po celý den
- týden dovolené navíc
- 13 plat - 2x ročně!!
- penzijní připojištění - po ZD
- telefonní tarif pro vás, ALE i vaši rodinu
- příspěvek na rekreací dětí
- odměny za odpracované léta

Není toho málo, co? Pokud jste zvědaví pošlete Vás životopis a určitě se domluvíme. :)

  • Blansko
  • ČKD Blansko Holding, a.s.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. března
  • Říčany, Praha-východ
  • MAT Consulting spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Nové Město nad Metují
  • MIKO 2000 s.r.o.
  • Svatá
  • Renáta Lvová
  • 14 900 – 18 000 Kč
  • Dolní Pěna
  • Rudolf Koller spol. s r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • 20 000 – 21 000 Kč
  • Klatovy
  • Mlékárna Klatovy, s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

bonus bonusy činnost den firma hledám hodnocení IT kandidát Lom měření měsíc náplň práce nové odměny ohodnocení Olomouc penzijní připojištění plat plnění pojištění pozice práce připojištění příspěvek Skuteč směny stravné svařování tarif telefon týden týden dovolené navíc výkon zkušenosti Zruč životopis centra české dovolené firmy kolektiv kov materiál náplň navíc obsluha osobní penzijní PR profi příprava stroj výhoda zkušenost