Hledáme lidem práci Manpower

Zkušený, ale spíše šikovný OPERÁTOR - 2 SMĚNY!

Lokalita Litovel
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Chcete pracovat pro ryze Českou firmu, která vás nebere jako číslo, ale jste malý kolektiv, který je řádně odměněn?

Česká firma hledá nového kolegu, který chce rozšířit menší kolektiv. Práce probíhá na 2 směny - ranní a odpolední.

Domů budete chodit s dobrým pocitem z dobré odvedené práce a čistou hlavou.

Vaší činností bude:
-obsluha stroje,
- nakládání výrobků,
- příprava materiálů,
- měření

Navíc budete svařovat, pracovat s jeřábem a vysokozdvižným vozíkem, ale zní to o hodně děsivěji, než to ve skutečnosti je! :)

Sami se můžete přesvědčit na prohlídce provozu.

Profil kandidáta:

Hledáme:
- technicky zručného jedince
- někoho, kdo už se seznámil se svařováním (ideálně s TIGEM)
- pokud máte navíc jeřábnický nebo VZV průkaz bude to výhoda, ale na vše Vás proškolíme a vydáme Vám nové průkazy, pokud je nemáte.

Ale nemusíte mi zkušenosti na všem 10 let! Když víte, co je jeřáb a "zdvižka" budeme rádi.

Práce není přímo v centru Olomouce (to je nečekané, že? :) ), ale kousek za Olomoucí. Od Globusu tam jste do 5 minutek. Takže potřebuje i ochotu "dojíždět". Pěšky by vám to do centra, trvalo určitě déle. :)

Nabízíme:

Nabídneme Vám:
- zázemí malé, české firmy
- plat bez bonusů apod.: od 24 000 - 32 000 - rozmezí je velké co? Záleží, co umíte a jak se ceníte! A opakujeme, toto je plat bez bonusů!
- práce přímo v kmeni firmy

Dále:
- osobní ohodnocení
- bonusy za výkon
- bonusy za plnění (v minulém roce, jsme splnili všechny měsíce, kromě 1!)
- stravné po celý den
- týden dovolené navíc
- 13 plat - 2x ročně!!
- penzijní připojištění - po ZD
- telefonní tarif pro vás, ALE i vaši rodinu
- příspěvek na rekreací dětí
- odměny za odpracované léta

Není toho málo, co? Pokud jste zvědaví pošlete Vás životopis a určitě se domluvíme. :)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Olomouc, Prostějov, Přerov, Vyškov, Kroměříž

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

bonus bonusy činnost den firma hledám hodnocení IT kandidát Lom měření měsíc náplň práce nové odměny ohodnocení Olomouc penzijní připojištění plat plnění pojištění pozice práce připojištění příspěvek Skuteč směny stravné svařování tarif telefon týden týden dovolené navíc výkon zkušenosti Zruč životopis centra české dovolené firmy kolektiv kov materiál náplň navíc obsluha osobní penzijní PR profi příprava stroj výhoda zkušenost