Hledáme lidem práci Manpower

Automechanik 35-39.000 Kč/měs. Průhonice

Lokalita Průhonice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti ? Máte zkušenosti s prací automechanika a oprava automobilů je Váš koníček? Vyhovuje Vám práce v jedno směnném provozu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici Automechanik.

Popis pozice:

- mechanické opravy vozidel Seat, Renault a Dacia

- diagnostika daných vozů

- seřizování geometrií

- základní elektronické práce-vyhledávání a odstranění závad

- práce na elektromobilech

Profil kandidáta:

- vyučení v oboru mechanik - opravář

- praxe na podobné pozici výhodou

- čistý trestní rejstřík

- znalost automobilové technologie

- řidičský průkaz

Nabízíme:

- práce v kmenovém stavu společnosti

- pracovní doba 7-18:00, po-pá

- program osobního vzdělávání a profesního růstu

- školení na nejmodernější techniku vozidel

- multisport karta a další benefity

- Lokalita: Průhonice (15 min. autobusem z Opatova)

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března

DoDo Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Šmídl s.r.o., XXXLutz, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., Česká pošta, s.p., RUPEXIM s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Trenkwalder a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Wolt Česko s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., JLV, a.s., SECURITAS ČR s.r.o., C.S.CARGO a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., TIR CENTRUM s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., Krajské ředitelství policie hl. m. Prahy, Zrno zrnko s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Diagnostik / Diagnostička

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 10 - Malešice, Praha 9 - Běchovice, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Hodkovičky, Praha 4 - Nusle, Praha 9 - Černý Most, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Vestec, okres Praha-západ, Říčany, okres Praha-východ, Strančice, Velké Popovice, Kamenice, okres Praha-východ, Jílové u Prahy, Vysočany, Praha, Mnichovice, okres Praha-východ

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

auto automechanik automobil benefit benefity Bor doba elektro hledám IT kandidát mobil náplň práce nové pozice práce pracovní pracovní doba praxe růst společnost společnosti sport stabilní školení technik technologie vhodné vyučení v oboru vzdělávání zaměstnání zkušenosti znalost daný karta koníček lokalita mechanické mechanické opravy náplň obor oprava opravář opravy osobní PR profesní profi program řidič stav technolog vyučení zkušenost