Hledáme lidem práci Manpower

Operátor ve výrobě Horní Podluží! SVOZ ZDARMA

Lokalita Horní Podluží
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou práci v okolí Horního Podluží?

Přidejte se do našeho skvělého kolektivu pracovníků a získejte stabilní zaměstnání, které vás bude bavit!

Popis pozice:

  • linková výroba a montáž elektrotechnických dílů dle technické dokumentace
  • plnění stanovených norem výroby
  • spolupráce s operátory/-kami a obslužným personálem

Profil kandidáta:

  • manuální zručnost a dobrý zrak
  • praxe výhodou
  • ochota pracovat ve 3-směnném režimu od pondělí do pátku (ranní, odpolední a noční)

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • mzdu od 21 000,- Kč
  • bonusy za docházku a pracovní výkon
  • příspěvek na stravování, sick day a den dovolené navíc
  • firemní svoz dle určených lokalit

Neváhejte a získejte novou práci. Stačí, když se nám ozvete jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo nám napíšete a připojíte Váš strukturovaný životopis.

Těšíme se na Vás!

  • Děčín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
  • Děčín
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ústí nad Labem
včerejší
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Křešice
  • Schoeller Křešice s.r.o.
  • 29 050 – 37 270 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na volný čas
  • Občerstvení na pracovišti
dnešní
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
Zveřejněno: 30. září

HOFMANN WIZARD s.r.o., IDS LocoCare s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., DISPONERO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., ProJobEU s.r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., Minit, s.r.o., 1ku1 s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Skanska a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., Manuvia Praha, EKOS-Žitenice s.r.o., Schoeller Křešice s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., CentralWork s.r.o., SH Job Partners s.r.o., LABE WOOD s.r.o., USK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Balení zásilek, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Tesař / Tesařka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Specialista / specialistka kvality

Liberec, Děčín, Český Dub, Ústí nad Labem, Hodkovice nad Mohelkou, Žitenice, Křešice, Litoměřice, Přestanov, Štětí, Mnichovo Hradiště

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

bonus bonusy den dokumentace elektro hlavní horní IT kandidát náplň práce operátor plnění pozice práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe příspěvek režim sick day spolupráce stabilní stravování strukturovaný životopis výkon výroba zaměstnání zdarma Zruč životopis dar díl dokument dovolené firemní kolektiv kov náplň navíc odpovědní poměr PR profi technické technický výroby