Projektový specialista se zaměřením na mosty

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do stabilní a celosvětově úspěšné stavební společnosti, která má dlouholetou tradici v České republice, hledáme na doplnění stabilního týmu projektového specialistu – mostaře.

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce

  • Především samostatně povedete celou stavbu – mosty, umělé objekty apod.
  • Budete prostředníkem mezi zhotovitelem a investorem
  • Budete na stavbu dohlížet, aby byla v určitém termínu i kvalitě
  • Budete řídit práce subdodavatelů
  • Budete komunikovat s veřejnými orgány a institucemi

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Důležitá je zkušenost s mosty (pozice mistr, stavbyvedoucí, TDI i jiné) – alespoň 1 rok
  • Ochota učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • Aktivní řidič skupiny B
  • Základní práce na PC
  • Autorizace v oboru výhodou

Nabízíme:

Co bude Vaší odměnou?

  • Zajímavé finanční ohodnocení + roční bonusy
  • Auto i pro soukromé účely
  • Telefon, počítač
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Flexi passy
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Sleva na firemní produkty a další spousta zajímavých benefitů

Oslovila Vás tato výzva? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se na Vás těšit!