Hledáme lidem práci Manpower

Poradenství A Prodej. Vhodné I Pro Absolventy

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Potřebujete udělat změnu ve své dosavadní kariéře?

Potřebujete nastartovat kariérů a nemáte praxi ?

Rádi byste pracovala v moderním prostředí ?

Baví Vás komunikace s lidmi po telefonu?

Preferujete jistotu fixního výdělku a k tomu neomezené bonusy?

Popis pozice:

*prezentace produktů z oblasti energií

*aktivní kontaktování potencionálních klientů

*cílem je vyřešit potřeby a snížit náklady na energie

*práce s interním systémem společnosti

*základní administrativní činnost

*navolávání schůzek obchodním zástupcům

Profil kandidáta:

*zájem a chuť prezentovat produkty v oblasti energií

*uvítáme zkušenosti na obdobné pozici, ale důležité je chtít

*uživatelskou znalost MS Office - schopnost sebeprezentace, tah na branku, komunikační dovednosti

Nabízíme:

* hlavní pracovní poměr (35 hodin/týden)

* volné svátky a víkendy

* FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem

* každý den OBĚD zdarma v našem bistru

* ZDARMA káva, horká čokoláda, sodovka, voda

* díky vlastnímu plánování směn (Po-Čt 8:30-19:30, Pá 8:30-17:00) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

* odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

* očkování proti chřipce 1 krát ročně ZDARMA

* stolní fotbálek pro odreagování

* zcela bezbariérové pracoviště, přímo na metru B Kolbenova

Teď už nám stačí zaslat aktuální životopis na: e-mail přes odpovědní formulář a my Tě budeme co nejdříve kontaktovat.

  • Turnov
  • Ekoplanet s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. července
  • Žižkov, Praha
  • Petr Macháček
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Slavkov, Uherské Hradiště
  • MOBA Security s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Zlín

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Trainee program – první práce pro absolventy

absolvent administrativní administrativní činnost aktuální bonus bonusy cíle činnost den důležité energie hlavní HR interní IT kandidát komunikace koníčky kurz kurzy náklady náplň práce nová obchodní Office plán plánování poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr prostředí společnost společnosti telefon týden týden dovolené navíc vhodné víkend zaměstnavatel zdarma zkušenosti znalost životopis bar cíl dar dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kontakt kov náklad náplň navíc obchod oblast oblasti PC placené poměr PR prezentace prodej profi schopnost svátky systém uživatel volna zájem zkušenost