Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTRIKÁŘ – I ABSOLVENT - ZLÍNSKO (32-34.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 34.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jsi čerstvý elektro absolvent nebo ostřílený elektrikář? Orientace ve výkresové dokumentaci ti není cizí? Pak je tu příležitost přímo pro tebe!

Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá do svého týmu posilu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • elektro a provozní údržba strojů
  • odpovědnost za dobrý technický stav strojů a zařízení
  • preventivní kontroly a úpravy zařízení
  • komunikace s dodavateli součástek
  • spolupráce s dalšími kolegy v týmu

CO POŽADUJEME?

  • výuční list v oboru elektro
  • platná vyhláškou 50/78 Sb. § 5 ( 6 si můžeš dodělat)
  • praxe v oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny

CO NABÍZÍME?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • každoroční navyšování mzdy
  • týden dovolené navíc
  • program firemních benefitů
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • zvýhodněné ceny za ubytování v blízkosti závodu
  • vzdělávací programy pro zaměstnance (vyhláška §6 pro elektro)
  • pozice vhodná pro muže a ženy
  • místo výkonu práce: Zlínsko

  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • Otrokovice
  • Continental Barum s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 19. dubna

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Trainee program – první práce pro absolventy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

absolvent AJ benefit Bor den elektrikář elektro event hodnocení IT komunikace kraj místo mzdy náplň práce odpovědnost ohodnocení plat pozice práce praxe pro zaměstnance příspěvek řízení směny SOU společnost spolupráce stravování týden týden dovolené navíc ubytování vhodná výkon zaměstnavatel Zlín dokument dovolené finanční firemní kontroly list místo výkonu práce náplň navíc obor PR program programy příležitost roční součást stav stroj technický tým údržba úpravy výrobní závod