HR Vedoucí oddělení

Lokalita Pardubice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu na pozici HR managera, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá automotive výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Můžete se těšit na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

příprava strategie náboru pro výrobní závod

vedení HR oddělení – mzdová účetní, náborář

zodpovědnost za dodržování pracovně-právní legislativy

nastavení nových HR procesů v oblasti vzdělávání zaměstnanců

implementace nových výkonnostních KPI

reporting vedení společnosti do zahraničí

dohled nad dodržováním GDPR

motivace zaměstnanců, účast na výběrových řízeních klíčových rolí v organizaci

Profil kandidáta:

zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti

Aj: aktivně slovem i písmem – budete využívat na denní bázi

Excell: reporting, tabulky, grafy, prezentace

znalost pracovněprávní legislativy a mzdového účetnictví

motivovaný Leader co prosadí a obhájí si své názory

Nabízíme:

5 týdnů dovolené

13. plat

Stravenky

Flexibilní pracovní doba, home office

Jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby

Zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Máte zájem o tuto nabídku?