Hledáme lidem práci Manpower

Hledá se Junior a Senior Java Developer pro vývoj interního produktu

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme juniorní i seniorní kolegy na pozici Java Developer do ostravského týmu, ve kterém se budou starat o správu a rozvoj interně vyvíjených systému bez kterých by se neobešel denní chod firmy, od správy uživatelů, kontraktů či produktů až po různé reporty pro jednotlivé oddělení firmy.

Popis pozice:

Jako Java Developer budete:

  • Vyvíjet a udržovat celosvětově používané aplikace, které jsou velice důležité pro fungování společnosti. Aplikace jsou mezi sebou propojené a využívané různými business units napřič společností: Analytiky, HR, Financemi, Salesem atp.
  • Podílet se na designu jednotlivých částí systému, spolurozhodovat o architektuře
  • Komunikovat s uživateli systému, tak abys porozuměl tomu co potřebují

Používané tooly:

Java, Spring, Maven, Hibernate, RabbitMQ, Angular, JSP a další webové technologie, PostgreSQL, Lucene, Fisheye, JUnit, TestNG, Selenium, Test Rail, IntelliJ IDEA, aj.

Profil kandidáta:

  • Logické uvažování
  • Samostatnost, ochotný poradit dalším kolegům, když je potřeba
  • Schopnost komunikace v AJ, alespoň na úrovni B1
  • Senior: praxe s vývojem alespoň 2 roky (nemusí být nutně s Javou)
  • Junior: absolvent technického oboru, praxe s vývojem během školy výhodou

Nabízíme:

  • Moderní office
  • Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ
  • Práci na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ
  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
  • Občasná práce z domova
  • 25 dnů dovolené a 3 dny "sick days"
  • Flexipassy
  • Stravenky
  • Možnost si zahrát fotbálek v relaxační místnosti

  • Ostrava
  • Nikol Lochmanová
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 30. ledna
  • Brno
  • Zuzana Rudinská
    Benefity:
  • Sickdays
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 2. září
  • Chomutov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Brno
  • 20 000 – 27 000 Kč

Odbory - proč a jak je založit

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

absolvent AJ akce analytik architekt Bor business den developer domov důležité hledám HR interní IT kandidát komunikace kurz kurzy mezinárodní Most možnost náplň práce Office pozice práce práce z domova praxe rozvoj samostatnost sick day SOU společnost společnosti stravenky školení technologie aplikace design díl dny dovolené externí finance firmy Java kontrakt kov náplň národní obor oddělení PR profi projekt report rok schopnost správy systém školy technické technolog test tým uživatel z domova