Hledáme lidem práci Manpower

Hledá se IT Team Leader do týmu Javistů - Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme Team Teadera do 3členného týmu, který má na starosti interní aplikaci. Tu používá přes 1100 našich analytiků po celém světě k analýze trhu, modelování a předpovídání budoucích trendů na IT trhu.

Aplikace uchovává a zpracovává terabajty dat z celého světa. Programátorsky je to velice náročný projekt na výkon, rychlost a spolehlivost.

V následujících měsících nás čeká zavádění platformy do našeho projektu. Toto je pro nás důležitý milník, který pro naše analytiky otevře další možnosti práce s daty.

Popis pozice:

Hledáme pohodáře, co s námi sem tam zajde na drink, oslaví release a ideálně se přidá i na teambuilding.

Naši Team Leaders pomáhají k nastolení příjemné pracovní atmosféry a budování týmového ducha. Podporujeme vzájemnou pomoc, sdílení znalostí a chuť něco změnit. Dbáme na to, aby u nás lidé rostli jak profesně tak osobnostně.

Budeš u nás ale i programovat (cca 80 % času), navrhovat architekturu a spolupracovat s kolegy na mezitýmových projektech. Od tebe očekáváme chuť se zlepšovat a motivovat lidi kolem sebe.

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s řešením produkčních problémů
  • Velmi dobrou znalost Javy/JavaEE a relačních databází. Dobré znalosti Springu jsou plus.
  • Znalost automatických testů
  • Logické uvažování
  • Schopnost komunikace v AJ (min B1)
  • Komerční praxi ve vývoji min. 3 roky
  • Není podmínkou mít zkušenosti na pozici Team Leadra

Nabízíme:

  • Moderní office
  • Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ
  • Práci na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ
  • Týmbuildingové akce a “release” párty – Archery game, Motokáry, Laser game atp.
  • Občasná práce z domova
  • 25 dnů dovolené a 3 dny “sick days”
  • Flexipassy
  • Stravenky
  • Možnost si zahrát fotbálek v relaxační místnosti

  • Chomutov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. dubna

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

AJ akce analytik architekt auto data den dění domov hledám HR interní IT kandidát komunikace kurz kurzy měsíc mezinárodní možnost náplň práce Office Ostrava plat pozice práce práce z domova pracovní programátor sdílení sick day SOU stravenky školení teambuilding výkon zkušenosti znalost znalosti aplikace automat člen díl dny dobro dovolené externí Java model možnosti náplň národní osobnost platformy pomoc PR práce s daty problém produkční profi program projekt příjemné rok řešení schopnost test trend trh tým z domova zájem zkušenost