Vedoucí kuchyně Bageterie Boulevard 30 000,-/měsíc

Praha
27.000 – 31.000 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Crocodille ČR, spol. s r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

O nás

Crocodille ČR, spol. s r.o.

Patříme mezi přední výrobce nejen balených baget a sendvičů v Evropě. Náš výrobní závod v Žiželicích nad Cidlinou patří mezi nejmodernější potravinářské provozy. Z pěti distribučních center ve třech zemích denně zásobujeme napřímo většinu našich zákazníků. Ten, kdo chce v práci dělat skutečně na nových věcech, má vášeň pro detail a nechce si jen odfajfknout kolonku v životopise, je možná už tak trochu náš člověk.

Naše pobočky Bageterie Boulevard nejspíš znáte. V ČR jich máme 40 a další v zahraničí. Připravujeme čerstvé a chutné bagety pro zákazníky, kteří mají rádi dobré a kvalitní jídlo, ale nemají příliš času. Kromě moderního prostředí, chutných produktů, zajímavého odměňování a benefity se můžeme pyšnit i skvělými kolektivy, které na pobočkách máme. U nás nepracují zaměstnanci, ale kamarádi. Právě teď hledáme nového kolegu na pozici VEDOUCÍHO KUCHYNĚ.
Vedoucí kuchyně by měl mít praxi z gastronomie a s vedením lidí. Musí být také ochotný pracovat ve směnném provoze. U nás vše musí být vše chutně a rychle, proto je nutné, aby si vedoucí uměl zorganizovat čas, lidi, suroviny a byl vždy připraven na tzv. špičku. Pro zkušené kuchaře, kteří se pohybují nějakou dobu v gastronomii nemusíme vysvětlovat, jak chodí restaurační provoz. U nás musí být ovšem vše připraveno do 5 min, proto je jistota, že se v práci nikdy nenudíte.

Co vás v práci čeká?

  • zaškolení přímo na pobočce (pro zaškolení přibližně 1–2 měsíce pozice CREW)

Po zaškolení:

  • vedení kuchyně
  • práce s kolegy na pobočce
  • zajištění surovin na úseku
  • zodpovědnost za kvalitu vydávaných produktů – chceme být nejlepší

Co vám můžeme nabídnout?

  • zajímavé mzdové ohodnocení v rámci hodinová mzdy až 175,–/h a podíl z tržby
  • smlouvu na hlavní pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • bonusy a benefity (příspěvek na mobilní telefon, dotované stravování, bonus 10 000,– za přivedení kolegy, multisport atd.)
  • výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry
  • zázemí úspěšné a stabilní české společnosti, ve které se neztratíte
  • možnost kariérního růstu v rámci ČR i v zahraničí
  • práci v moderních pobočkách Praze

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

TJJB s.r.o. | TJJB s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • 45 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Horní Počernice, Praha Horní Počernice, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Praha Praha
  • 43 000 – 61 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
CLEAN Service CZ,spol. s r.o. | CLEAN Service CZ,spol. s r.o. | Žižkov, Praha Žižkov, Praha
  • 12 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 26. srpna
Evolution CZ s.r.o. | Evolution CZ s.r.o. | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 26. srpna
LF Vlněna s.r.o. | LF Vlněna s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 26. srpna
Česká pošta, s.p. | Česká pošta, s.p. | Malešice, Praha Malešice, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
Školní jídelny Praha 10, příspěvková organizace | Školní jídelny Praha 10,… | Vršovice, Praha Vršovice, Praha
  • 21 630 – 23 128 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. srpna
BB Nový Smíchov s.r.o. | BB Nový Smíchov s.r.o. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna
Massive Interactive Media Czech Republic s.r.o. | Massive Interactive Media… | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
TEODORO s.r.o. | TEODORO s.r.o. | Kunratice, Praha Kunratice, Praha
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
V-PODLAHY, s.r.o. | V-PODLAHY, s.r.o. | Zličín, Praha Zličín, Praha
  • 130 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
Country Grill ČR, s.r.o. | Country Grill ČR, s.r.o. | Bohušovice nad Ohří Bohušovice nad Ohří
  • od 130 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
KOSTYUK-STAV s.r.o. | KOSTYUK-STAV s.r.o. | Praha Praha
  • 15 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
VELKÁ PECKA s.r.o. | VELKÁ PECKA s.r.o. | Ruzyně, Praha Ruzyně, Praha
  • od 14 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
Emplifi Czech Republic a.s. | Emplifi Czech Republic a.s. | Praha Praha
  • od 19 900 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
Casa Mia collection s.r.o. | Casa Mia collection s.r.o. | Modřice Modřice
  • 18 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. září
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. | Bohemia Manscraft, spol. s r… | České Budějovice České Budějovice
  • 95 – 110 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. září
HM-METAL s.r.o. | HM-METAL s.r.o. | Dačice Dačice
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
Spa Hotel Management s.r.o. | Spa Hotel Management s.r.o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
Spa Hotel Management s.r.o. | Spa Hotel Management s.r.o. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • 17 000 – 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září
BERGER BOHEMIA a. s. | BERGER BOHEMIA a. s. | Plzeň Plzeň
  • 16 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ARAMARK, s.r.o., TJJB s.r.o., Mateřská škola Kovářská, CARGO-HORTIM, spol. s r.o., 21 Consult Group s.r.o., PSko s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Zrno zrnko s.r.o., 2MM s.r.o., Česká pošta, s.p., AMANO FOOD s.r.o., McDonald's ČR spol. s r.o., Special Security Service s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., CALPRA s.r.o., Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25, AUTO STYL a.s., Rex Concepts BK Czech s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Deklarace odpovědného podnikání z. s., HUMANIC CZ spol. s r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., HOSPODSKA Špork s.r.o., Evolution CZ s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., INEXAD s.r.o., Pizza Hut, Kongresové centrum Praha, a.s., LF Vlněna s.r.o., DPP Living s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Alexandra Hurtová, Pavel Provazník, 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., JOBSTART s.r.o., Centrum sociálních služeb Praha 2, Bageterie Boulevard, Grafton Recruitment s.r.o., Drafted.gg s.r.o., Gymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 1500, Delirest services s.r.o., Barrandov Studio a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., RAMBROK, s.r.o., FAnn Retail, a.s., Tesco Stores ČR a.s., ManpowerGroup s.r.o., Školní jídelny Praha 10, příspěvková organizace, PRO SECURITY SE

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Animátor / Animátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Kreativec, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Chůva dětí, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Mechanik / Mechanička, Obsluha zařízení, Pracovník / pracovnice ve službách, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Dělník / Dělnice, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Vzdělávací specialista / specialistka, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Vrátný / Vrátná, Manažer / manažerka prodeje, Obsluha strojů, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Pečovatel / pečovatelka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha, Nové Město, Praha, Karlín, Praha, Horní Počernice, Praha, Malešice, Praha, Černý Most, Praha, Chodov, Praha, Stodůlky, Praha, Vinohrady, Praha, Krč, Praha, Ruzyně, Praha, Hradčany, Praha, Smíchov, Praha, Žižkov, Praha, Libeň, Praha, Ďáblice, Praha, Braník, Praha, Kobylisy, Praha, Nusle, Praha, Vršovice, Praha, Staré Město, Praha, Suchdol, Praha, Hlubočepy, Praha, Vysočany, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

astronom na dobu neurčitou
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT