Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Dělník masné výroby

Lokalita Olomouc
Firma Globus ČR, v.o.s.
Hrubá mzda 23.000 – 27.000 Kč

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

Pracoviště: Pražská č.p. 248/39, Olomouc.

Náplň práce:

  • práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě řeznického sortimentu dle technologických postupů a norem
  • spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu
  • bourání masa dle stanovených technologických postupů
  • zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů
  • příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem
  • tepelné a další technologické zpracování výrobků oddělení řeznictví dle technologických postupů a norem
  • ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic
  • příprava surovin a polotovarů pro výrobu

Zaměstnanecké výhody: stravenky, občerstvení k dispozici během pracovní doby, zaměstnanecké slevy, 13. mzda.
Dvousměnný provoz, pracovní doba pravidelně začíná cca od 5:30 do 14:00 hod.
První kontakt je možný POUZE telefonicky PO – PÁ od 9:00 – 14:00 hod.

  • Olomouc
  • Globus ČR, v.o.s.
  • 35 700 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Čakovice, Praha
  • Dělník masné výroby
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 9. srpna
  • Německo
  • Kristýna Fořtová
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • Pařízková Eliška
Zveřejněno: 28. prosince
  • Klatovy
  • Antonín Ferus
  • 25 000 – 32 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., JPF Czech s.r.o., INTOP OLOMOUC CZ s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., STAEG, spol. s r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Česká pošta, s.p., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, smart healthcare solutions, s.r.o., Bergasto a.s., Eva Lojková, JISTU recruitment s.r.o., Ekodoma s.r.o., BAKKER, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Möbelix, Globus ČR, v.o.s., Správa železnic, státní organizace, LPP Czech Republic, s.r.o., Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace, ALFA VRTY s.r.o., Košík.cz s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Bubeník 1913 s.r.o., Arcibiskupství olomoucké, Curaden Czech, s.r.o., Vitacall s.r.o., Šmídl s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., TextilEco a.s., Trenkwalder a.s., Proveon, a.s., Flowserve Czech Republic, s. r. o., SMS finance, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., O.K. solution, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka plánování, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Marketingový specialista / specialistka, Marketingový manažer / manažerka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Správce / správkyně objektu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Online marketing, Vedoucí servisu

Celá ČR, Olomouc

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

dělník doba Lom mzda náplň práce občerstvení Olomouc postup práce pracoviště pracovní pracovní doba řízení spolupráce stravenky telefon výhody zaměstnanec zaměstnanecké výhody doby kontakt náplň oddělení PR pracovní doby příprava stroj technolog úpravy výroby zaměstnanecké