MALÍŘ A NATĚRAČ - Rakousko - Tirolsko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma FONHAUSER GmbH
Mzda 2.300 – 2.400 €

Hledáme pracovníka na pozici: MALÍŘ A NATĚRAČ

Místo výkonu práce: Tirolsko

Náplň práce:

  • Malířské práce, olepování a příprava
  • Nátěry stopů, interiéru i exteriéru
  • Štukování a sádrování
  • Ošetření povrchů (technické čištění, neutralizace zápachu, sanace plísní)

Požadujeme:

  • Znalost tohoto oboru s víceletou praxí
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni !!!
  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny B a vlastní automobil

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilní rakouské firmě
  • Rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13. plat (v červenu) a 14. plat (v prosinci)
  • Hodinovou mzdu ve výši 12,69 EUR / hodinu (dle zkušeností je možné navýšení až na 14,33 EUR)
  • Zajištěné ubytování v blízkosti !

Velké diety ve výši 26,40 EUR (5 krát týdně)
Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (4 krát týdně)
S ubytováním v blízkosti pracoviště Vám samozřejmě pomůžeme!
Mzda: 2 300 – 2 400 EUR čistého / měsíc

Máte zájem o tuto nabídku?