Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Stabilní práce pro každého ve výrobě obalů na 2 směny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 17.000 – 20.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů ve Stříteži u Jihlavy, hledáme manuálně zručné uchazeče na pozici manipulačního dělníka/ce. Jednoduchá práce je vhodná pro všechny, ženy i muže - bez ohledu na vzdělání i předchozí praxi. Nabízíme práci ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směny), odpovídající mzdu, 5 týdnů dovolené a různorodou práci v mezinárodní společnosti. Nástup možný IHNED, případně na domluvě. Náplň práce: - odebírání kartonových výrobků od strojů - vkládání výrobků a forem - kontrola kvality vyrobených výrobků Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - 5 týdnů dovolené - stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu (55% vám hradíme my) - příjemné prostředí - dlouhodobou spolupráci - zázemí silné mezinárodní společnosti - uplatnění i pro uchazeče bez praxe a kvalifikace Požadujeme: - čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav - spolehlivost, pečlivost, dochvilnost, manuální zručnost - ochotu pracovat v dvousměnném provozu

  • Klatovy
  • Antonín Ferus
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • Klášterec nad Ohří
  • Pařízková Eliška

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ dělník hledám hodnocení HR IT kvalifikace kvality mezinárodní náplň práce ohodnocení pečlivost plat práce praxe prostředí směny společnost společnosti stabilní stravenky uchazeč uplatnění vhodná vzdělání zdravotní zdravotní stav Zruč dovolené kontrola materiál mzdové nabízíme práci náplň národní PR příjemné případ stav stroj