Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Obsluha Linky V Tiskárně

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rudná, okres Praha-západ
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Ostatní
Hrubá mzda 23.000 – 27.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha obálkovací linky
  • obsluha tiskáren

POŽADUJEME:

  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pečlivost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • samostatnost a preciznost
  • chuť se dále vzdělávat v oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME:

  • odpovídající finanční ohodnocení (až 27.000,– Kč/měsíc)
  • příspěvek na stravné
  • zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • práci na zajímavých projektech pro významné společnosti
  • příjemné prostředí menšího kolektivu

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Všenory
  • Krijcos CS, a.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Herní zóna
  • Fitness na pracovišti
  • Nové Město, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 25. března
  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Sezimovo Ústí
  • Hana Roušalová
  • 18 100 – 27 650 Kč
Zveřejněno: 7. května

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., VLNIKA s.r.o., K2 moto s.r.o., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Markmont, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Drafted.gg s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., PORR a.s., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., Special Security Service s.r.o., Krijcos CS, a.s., Policejní prezidium České republiky, ČESKÁ TELEVIZE, PROTEOR CZ s.r.o., RENIMBO s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., CEBYT, a.s., 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., LITE z.s., European massage s.r.o., Novitim s.r.o., Daniel Menšík, Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., CentralWork s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 1 - Nové Město, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Podolí, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Veleslavín, Praha 6 - Vokovice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Radotín, Praha 5 - Zbraslav, Praha 6 - Bubeneč, Praha 1 - Staré Město, Loděnice, okres Beroun, Dobrovíz, Unhošť, Středokluky, Tuchoměřice, Všenory, Beroun

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

AJ Bor hodnocení měsíc Most náplň práce odpovědnost ohodnocení pečlivost práce pracovní praxe prostředí příspěvek samostatnost společnost společnosti stabilní stravné vysoké znalost finanční kolektiv kov linky náplň obor obsluha PC PR projekt příjemné trh uživatel