ELEKTRIKÁŘ (okres Beroun)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hořovice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.200 – 29.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného elektrikáře s praxí do týmu na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • montážní rozvaděčů do technologických stěn a šachet
  • montáž nových výrobků včetně jejich zapojení
  • příprava el. rozvodů,

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B, skupina C a E výhodou
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • samostatnost
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • časovou flexibilitu
  • vzdělání v oboru elektro
  • platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/78 min. §6

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky rostoucí společnosti s mezinárodním kreditem
  • možnost profesního a osobního růstu,
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv,
  • atraktivní mzdové ohodnocení
  • širokou škálu firemních benefitů: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, pružnou pracovní dobu, věrnostní benefity aj.

mzda: 27–32.000 Kč

Kuchař / kuchařka

Nutně vás hledají
  • Staré Město, Praha
  • SmetanaQ Cafe & Bistro s.r.o.
  • 52 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
včerejší
  • Suchomasty
  • Pavlis s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Herní zóna
  • Parkoviště
včerejší
  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 11. dubna
  • Beroun
  • RENIMBO s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 16. dubna
  • Dýšina
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Beroun
  • Human-Res s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. prosince
  • Beroun
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Česká Třebová
  • Josef Golian
  • 17 800 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 12. února
  • Krč, Praha
  • MERITUM Group a.s.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 13. února

INTERSIGN, s.r.o., MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o., SmetanaQ Cafe & Bistro s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Barrandov Studio a.s., Crow Family s.r.o., PRO SECURITY SE, OBB stavební materiály, spol. s r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., Delirest services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Eurosecur s. r. o., Pavlis s.r.o., Manuvia Plzeň, SKYCLEAN s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Česká pošta, s.p., Geomine a.s., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., Michaela Sehnal Zavadilová, RENIMBO s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., I N T E G R O a. s., Manuvia, a. s., organizační složka, Schäfer - Menk s.r.o., Krijcos CS, a.s., Jiří Černý, Senju Manufacturing Europe s.r.o., Markmont, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., ProJobEU s.r.o., AD SECURITY s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., HGS, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Barista / Baristka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Prodavač / Prodavačka, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pedagogický asistent / asistentka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Vrátný / Vrátná, Recepční, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Praha 4 - Libuš, Praha 8 - Karlín, Praha 1 - Staré Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 6 - Řepy, Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Radotín, Chrášťany, okres Praha-západ, Hořovice, Žebrák, Komárov, okres Beroun, Suchomasty, Mýto, Králův Dvůr, Příbram, Beroun, Kladruby, okres Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Rokycany, Dýšina, Všenory, Ptice, Rakovník, Unhošť, Rudná, okres Praha-západ, Chýně, Jinočany, Třemošná, Hostivice, Kladno

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ benefit benefity Beroun Bor den elektrikář elektro hlavní hledám hodnocení IT mezinárodní Most možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní poměr prostředí připojištění příspěvek růst samostatnost společnost společnosti sport stravenky stravování týden týden dovolené navíc vzdělání dovolené firemní kolektiv kov mzdové náplň národní navíc obor okres oprávnění osobní penzijní poměr PR profesní přátelský příprava rok řidič schopnost technolog tým závod