Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Specialista kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 33.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

SPECIALISTA KVALITY – nutká zkušenost v automotive

Náplň práce:

  • Odpovídá za svěřené projekty z hlediska kvality
  • Provádí rozbory zmetkovitosti a reklamací interních i zákaznických
  • Účastní se jednání u zákazníka/dodavatele týkajících se kvalitativních problémů či požadavků
  • Ve spolupráci s výrobou a technologií analyzuje vady a navrhuje opatření k jejich odstranění
  • Podílí se na zavádění nových projektů do sériové výroby

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Praxe v automotive na obdobné pozici min. 1 rok
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • Znalost IATF 16949, Formel Q, řízená dokumentace, výkresová dokumentace, PF, FMEA, PKŘ, SPC, znalost nástrojů k řešení interní a externí zmetkovitosti (8D, Ishikawa, 5Why, Pareto apod.)
  • Ochotu učit se nové věci, flexibilitu
  • Spolehlivost, pečlivost, odolnost proti stresu
  • Vysoký stupeň zodpovědnosti
  • Komunikativní, energickou osobnost
  • Týmového ducha

Co ti na oplátku nabízíme my:

  • Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity
  • Chutné závodní stravování
  • Osobnostní a odborný rozvoj
  • Spousta zábavných firemních akcí během roku

  • Ostrava
  • Weppler Czech s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. září
  • Rychnov nad Kněžnou
  • ANTOLIN LIBAN, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Český Těšín
  • FINIDR, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Ostrava
  • RSBP spol. s r.o.
  • 32 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Karviná
  • SEJONG Czech s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Krupka
  • Tivall CZ, s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Lichoceves
  • O-PAC s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 1. března
  • Krč, Praha
  • MERITUM Group a.s.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 13. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Rekvalifikační kurzy v kostce

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ auto benefit benefity Bor dění dokumentace hodnocení interní IT kvalita kvality náplň práce nové odpovědnost Office ohodnocení pec pečlivost plat práce praxe reklama rozvoj specialist specialista společnost společnosti stabilní stravování stres školení vysoký zaměstnanec znalost anglické díl dokument dovolené externí finanční firemní jazyk jednání kolektiv kov kvalitní list náplň národní nástroj odbor odborný osobnost PC PR problém projekt přátelský rok řešení stroj technolog tým výroby zákazník zaměstnanecké zaměstnanecké benefity závod zkušenost