Specialista kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 33.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

SPECIALISTA KVALITY – nutká zkušenost v automotive

Náplň práce:

  • Odpovídá za svěřené projekty z hlediska kvality
  • Provádí rozbory zmetkovitosti a reklamací interních i zákaznických
  • Účastní se jednání u zákazníka/dodavatele týkajících se kvalitativních problémů či požadavků
  • Ve spolupráci s výrobou a technologií analyzuje vady a navrhuje opatření k jejich odstranění
  • Podílí se na zavádění nových projektů do sériové výroby

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Praxe v automotive na obdobné pozici min. 1 rok
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • Znalost IATF 16949, Formel Q, řízená dokumentace, výkresová dokumentace, PF, FMEA, PKŘ, SPC, znalost nástrojů k řešení interní a externí zmetkovitosti (8D, Ishikawa, 5Why, Pareto apod.)
  • Ochotu učit se nové věci, flexibilitu
  • Spolehlivost, pečlivost, odolnost proti stresu
  • Vysoký stupeň zodpovědnosti
  • Komunikativní, energickou osobnost
  • Týmového ducha

Co ti na oplátku nabízíme my:

  • Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Kvalitní zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity
  • Chutné závodní stravování
  • Osobnostní a odborný rozvoj
  • Spousta zábavných firemních akcí během roku
Toplist