Elektrikář / Pomocný elektrikář

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 1.700 – 2.300 €
Kontakt Diana Šmídová, Ondřej Severin, zobrazit tel. číslo

Jsme rakouská personální agentura a nabízíme práci v Rakousku

Náplň práce:

  • Všeobecné elektroinstalace
  • Stavební elektrika, tahání kabelů, elektromontáž

Nabízíme:

  • Stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13tý a 14tý plat a další výhody
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Montážní příplatek
  • Pomoc s hledáním ubytování
  • Příspěvek na ubytování

Požadujeme:

  • !!!Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni!!!
  • Pracovitost, zodpovědnost a samostatnost
  • Praxe v oboru
  • Výuční list výhodou

V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy s fotografií přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist