Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Směnový mistr - 45.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jičín
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive hledáme zkušeného uchazeče na pozici:

Směnového mistra

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • nutná praxe na podobné pozici v automotive min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením lidí ( 60 lidí)
  • Znalost specifických požadavků zákazníka (8D report, FMEA, 5 proč)
  • Komunikativní, energickou osobnost
  • Týmového ducha
  • Dobrou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabídka:

  • zaměstnání na plný pracovní poměr
  • 13.-14. plat, benefity a zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání, stravování, masáže
  • 5 týdnů dovolené

Pracovní náplň:

  • Podílí se na řízení svěřeného provozu
  • Práce ve třísměnném provoze
  • Vede výrobních týmů cca 60 lidí a tým seřizovačů ( 6 lidí)
  • Spolupracuje s provozním technologem a specialistou kvality
  • Zodpovídá za plnění plánu výroby
  • Zodpovídá za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
  • V případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění
  • Zpracovává hlášení a reporty za svěřenou oblast
  • Podílí se na kontinuálním zlepšování procesů

  • Česká Třebová
  • Josef Golian
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. února
  • Opava
  • Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková…
  • Hlučín
  • Ricka Karel s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Odbory - proč a jak je založit

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ auto benefit benefity den hledám hodnocení IT kvality masáže mezinárodní mistr možnost nabídka náplň práce nové ohodnocení pec plán plat plnění práce pracovní pracovní poměr praxe řízení specialist společnost stravování uchazeč vedení vzdělání vzdělávání zaměstnání znalost díl dobro dovolené finanční list masáž materiál náplň národní oblast oblasti osobnost PC personální poměr PR pracovní náplň problém proces procesů případ report rok stroj technické technolog tým výrobní výroby zákazník zdroj zkušenost