Práce: Směnový mistr - 45.000,-

lokalita: Jičín zadavatel: JOBSTART s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v oblasti automotive hledáme zkušeného uchazeče na pozici:

Směnového mistra

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • nutná praxe na podobné pozici v automotive min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením lidí ( 60 lidí)
  • Znalost specifických požadavků zákazníka (8D report, FMEA, 5 proč)
  • Komunikativní, energickou osobnost
  • Týmového ducha
  • Dobrou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabídka:

  • zaměstnání na plný pracovní poměr
  • 13.-14. plat, benefity a zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání, stravování, masáže
  • 5 týdnů dovolené

Pracovní náplň:

  • Podílí se na řízení svěřeného provozu
  • Práce ve třísměnném provoze
  • Vede výrobních týmů cca 60 lidí a tým seřizovačů ( 6 lidí)
  • Spolupracuje s provozním technologem a specialistou kvality
  • Zodpovídá za plnění plánu výroby
  • Zodpovídá za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
  • V případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění
  • Zpracovává hlášení a reporty za svěřenou oblast
  • Podílí se na kontinuálním zlepšování procesů

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jičín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

35.000 – 45.000 Kč

Toplist