Seřizovač strojů

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici seřizovače strojů.

Popis pozice:

Co bude naším společným cílem:

  • Zajištění chodu strojů na oddělení kosmetiky (např. Kalix, Serac, Dumek, APC), nebo nové plnicí a balící linky čajů a tím zabezpečit plynulou výrobu produktů

Co u nás budeš mít na starosti:

  • Obsluhu a kontrolu stroje/linky
  • Ovládání a nastavování stroje
  • Odstraňování drobných závad, provádění drobné údržby
  • Přestavování zařízení v závislosti na množství a druhu

Profil kandidáta:

  • Relevantní praxe (aspoň 1 rok zkušeností se seřizováním strojů)
  • Zručnost
  • Technické vzdělání výhodou, ale není to podmínkou
  • Ochota pracovat ve směnném provozu (2-3 směny)
  • Týmový duch - určitě na to všechno nebudeš sám/sama
  • Veškeré zlepšováky, jak zefektivnit výrobu, jsou vítány

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování 66,- Kč čistého za směnu
  • Týden dovolené navíc
  • Svozovou dopravu ze stanice metra Opatov, od vlakového nádraží v Říčanech a nebo naproti nádraží Benešov.
  • Příplatek za odpolední směny cca 800,- až 1.000,-Kč /měs./hrubého
  • Zákonné příplatky
  • Měsíční motivační bonusy
  • Prémie za věrnost
  • MULTISPORT BENEFIT
  • Možnost využívat zvýhodněný firemní mobilní tarif

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?