Volná místa ve výrobě mzda až 37 000 Kč + bonusy navíc!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Mohelnice, okres Šumperk
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 37.000 Kč

Stále nemáte to správné finanční ohodnocení? Tak pojděte k nám. Hledáme nové kolegy na rozšíření týmu na pozici operátor výroby u stabilní mezinárodní společnosti, která se zaměřuje na výrobu a vývoj světlometů pro největší světové automobilky.

Náplň práce:

- Kompletace světel, která zahrnuje jemnou montáž
- Jednoduchá obsluha strojů a výrobních linek
- Kontrola kvality

Co od Vás očekáváme:

- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat na směny
- Ochotu plnit zadané úkoly

Co Vám můžeme nabídnout:

- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
- Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
- Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
- MZDA AŽ 37 000 Kč
 - Autobusové svozy z Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka a Červené Vody, Králik
- NENÍ TO PÁSOVÁ VÝROBA!
- 13. a 14. plat
- Bonusy a příplatky
- Prémie až 40 % z HM
- Možnost týdenních záloh
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Místo výkonu práce: Mohelnice

Benefity

  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ auto automobil bonus bonusy Bor den hledám hodnocení HR IT kvality Lom mezinárodní místa místo mobil Mohelnice moravské možnost mzda náplň práce nové ohodnocení operátor plat podpora práce příplatky příspěvek růst Rýmařov směny společnost společnosti stabilní stravování školení týden vedení volná místa výkon vzdělávání Zruč dané dovolené finanční kontakt kontrola místo výkonu práce náplň národní navíc obsluha odbor odborné operátor výroby PR prémie přístup stroj světlo tým úkol úkoly výrobní výroby