Volné místo ve firmě Alerta s.r.o.

Specialista prodeje v T-Mobile – plat až 45 tisíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Pelhřimov
Firma Alerta s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 45.000 Kč

O nás

Alerta s.r.o.

Úspěšný partner telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující několik poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Zaměstnancům nabízíme zajímavý bonusový program a další nadstandardní benefity.

Co od Vás očekáváme:

Společnost Asistel s.r.o. je jedním z nejúspěšnějších partnerů pro telekomunikačního operátora T-Mobile a.s. provozující více poboček T-Mobile v různých částech celé České Republiky. Celkem je nás ve společnosti 70 a každý z nás ví, že jsme jedna velká parta, která táhne za stejný provaz a dokáže překonat i ty největší cíle a překážky. Všichni jsme profesionálové a našim cílem je mít naprosto spokojeného zákazníka, proto dát každému maximální péči je pro nás standard. Na pozici specialista prodeje to vše začíná, kdo chce a pracuje na sobě, toho čeká karierní růst.

Místo výkonu práce: pobočka T-Mobile v Pelhřimově, Dr. Tyrše 51

Náplň práce:

  • každodenní komunikace se zákazníkem na pobočce
  • komunikace se zákazníkem přes telefon a email
  • vytváření nabídky na míru na základě zjištěných informací od zákazníka
  • prodej služeb T-Mobile
  • prodej telefonů a příslušenství
  • řešení reklamací, stížností a nestandardních požadavků
  • plnění stanovených cílů
  • řešení dalších provozních záležitostí

Očekáváme:

  • minimálně výuční list
  • smysl pro obchod
  • touhu po výsledku
  • uživatelkou znalost práce na PC
  • chuť učit se
  • flexibilitu
  • odpovědnost
  • zodpovědnost
  • mít ambice se neustále zlepšovat

Nabízíme:

  • kvalitní zaškolení – budete mít svého mentora, který Vám pomůže v začátcích
  • odpovídající mzdu dle výkonu (fix + provize)
  • kariérní postupy
  • slevy na služby T-Mobile
  • přátelský tým na pobočce
  • podporu ze strany manažera a trenéra
  • mnoho dalších benefitů … např. luxusní zájezdy, body do benefity.cz, slevy na telefony, ….
  • práce na hlavní pracovní poměr

Pošlete svůj životopis a průvodní dopis a my se s Vámi telefonicky spojíme.