PRODEJCE T-Mobile Benešov, skvělá mzda a mnoho benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Benešov
Firma Alerta s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 32.000 – 50.000 Kč

Na naší partnerskou pobočku T-Mobile v Benešově hledáme nového ambiciózního kolegu/-yni. Nebojíš se nové výzvy a chceš se stát nejlepším prodejcem? Pak máš ideální příležitost se jím stát u nás na pobočce, kde Tě přivítá přátelský tým kolegů. Ten, kdo je členem našeho týmu, má jistotu stabilního zaměstnání a ví, že i v době případného lockdownu nezůstane doma pouze se základní mzdou.

Náplň tvé práce:

  • prodávat produkty a služby T-Mobile zákazníkům (na prodejně)
  • prodávat zařízení a příslušenství
  • řešit požadavky a potřeby zákazníků …takže s nimi budeš mluvit/dotazovat se jich, aby jsi zjistil/a jejich potřeby a vytvořil nejlepší možnou nabídku na míru a prodat ji.

Co Ti nabídneme my?

  • nástup IHNED + PLNÝ úvazek
  • intenzivní podporu (kvalitní zaškolení trenérem + podpora kolegů a manažera prodejny)
  • mnoho benefitů (slevy na služby T-Mobile, slevy na příslušenství, cafeterie, atraktivní zájezdy pro nejlepší prodejce)
  • mzdu, kterou si ovlivňuje každý sám – čím víc prodáš, tím vyšší mzda :-)
  • možnost kariérního růstu

Zaujala Tě možnost pracovat u nás? Tak odpověz a přilož svůj životopis, my se s Tebou spojíme a domluvíme kdy se potkáme.

Máte zájem o tuto nabídku?