Hledáme lidem práci Manpower

Projektový engineer

Lokalita Poříčí nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do výrobní společnosti v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Projektového engineera.

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude:

  • Sestavovat a rozvíjet strategii údržby pro svěřenou oblast (snížení množství poruch)
  • Provádět analýzu dat a pravidelně reportovat
  • Implementovat malé a střední projekty
  • Koučovat a vést členy oddělení údržby a výroby

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání technického směru, příp. SŠ s praxí min. 5 let
  • Znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
  • Zkušenost s vedením projektů
  • Zkušenost s projektovým managementem
  • Znalost MS Office, SAP
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost motivovat druhé

Nabízíme:

  • Přátelský kolektiv
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Roční bonus dle výsledků společnosti (v průměru z posledních 5 let činil bonus u této pozice téměř 20 % roční mzdy)
  • Zajímavý balíček firemních benefitů, včetně flexibilní pracovní doby či možnosti práce z domova.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
včerejší
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
včerejší
  • Plzeň
  • Design Engineer
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Brno
  • Janderová Kateřina
Zveřejněno: 21. června
  • Pardubice
  • Manpower
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 8. června
  • Manpower
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Valašské Meziříčí
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 6. července

MANDÍK, a.s., ManpowerGroup s.r.o., ProJobEU s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Strojmetal Aluminium Forging a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HIT HOFMAN, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., NEREZ ŠKORPA s.r.o., KATRING, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., Etimos Human s.r.o., BAUFERA s.r.o., Mattoni 1873 a.s., Ing. Miroslav Vybulka, Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Novitim s.r.o., Markmont, s.r.o., Aleš Veselý, Věra Pietrasová, Human-Res s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., CentralWork s.r.o., AllTech s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Správa služeb hlavního města Prahy, Prusa Research a.s., HACH LANGE s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., RANIDO, s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., ECOM spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., UCB TECHNOMETAL, s.r.o., Metal Arsenal s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Prodavač / Prodavačka, Obsluha strojů, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Kovář / Kovářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský technik / technička, Aranžér / Aranžérka, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Letňany, Praha 6 - Dejvice, Praha 5 - Zličín, Psáry, Sázava, okres Benešov, Říčany, okres Praha-východ, Čestlice, Vestec, okres Praha-západ, Úžice, okres Kutná Hora, Přišimasy, Tuklaty, Zásmuky, Český Brod, Lety, okres Praha-západ, Vysočany, Praha, Nehvizdy, Zruč nad Sázavou, Praha, Poříčany, Zápy, Dobříš, Chrášťany, okres Praha-západ, Rudná, okres Praha-západ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Loděnice, okres Beroun, Lysá nad Labem, Kolín

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

AJ aktuální benefit bonus Bor den domov druh flexibilní hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát management Miroslav místa možnost mzdy nabídka nad Sázavou Office Poříčí postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí růst SOU společnost společnosti uchazeč vedení vhodné vyšší vzdělání vzdělávání znalost životopis anglické člen doby dovednost firemní jazyk kolektiv komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kouč možnosti oblast odbor odborné oddělení PR pracovní doby profesní profi projekt projektové projektový přátelský případ přístup report roční schopnost stav střední technické volná pracovní místa výrobní výroby z domova zkušenost