Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Projektový/procesní inženýr (NPI Engineer)

Smluvní vztah jiný
Lokalita Brno
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Projektant / Projektantka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 – 65.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Náplň práce:

  • Zavádění nových projektů a péče o sériové projekty v oblasti přesného obrábění
  • Příprava výrobních postupů a další výrobní dokumentace
  • Tvorba a aktualizace výkresové dokumentace
  • Pořizování nových strojů a technologie
  • Vzorkování nových projektů
  • Inovace a optimalizace výrobních procesů

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Zkušenosti s CAD systémem
  • Znalost/ praxe technologie obrábění výhodou, ale není podmínkou
  • Středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • MS Office uživatelsky
  • Aktivní a iniciativní přístup se smyslem pro detail

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní benefity
  • Pružná pracovní doba
  • Nadstandartní platové ohodnocení
  • Nástup ihned (popřípadě dohodou)

Pokud Vás pozice zajala a máte zájem se o ni ucházet, zašlete prosím Váš životopis.

  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. dubna
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Děčín
  • Chart Ferox, a.s.
  • 38 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Olomouc
  • Baby Academy, z.s.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 23. června

MIKON TOOLS s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Manuvia, a. s., organizační složka, JISTU recruitment s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., FRIGERA s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, SULCO Automotive Group, s.r.o., Šmídl s.r.o., Novitim s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Speditér / Speditérka, Technik / technička IT, Obchodník / Obchodnice, Obsluha strojů, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Stavební technik / technička, Obchodní manažer / manažerka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Designér / Designérka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ auto automobil benefit benefity Bor dění doba dokumentace hodnocení inovace inženýr IT mezinárodní mobil možnost náplň práce NDA Office ohodnocení péče plat postup pozice práce pracovní pracovní doba praxe prostředí pružná pracovní doba rozvoj růst technologie výrobní dokumentace vzdělání vzor zkušenosti znalost životopis CAD dar dohodou dokument firemní kolektiv kov náplň národní oblast oblasti odbor odborné osobní platové ohodnocení PR proces procesů projekt projektový průmysl pružná přátelský případ příprava přístup stroj strojírenství systém technolog tvorba uživatel výrobní zájem zkušenost