Hledáme lidem práci Manpower

Administrativní pracovník reklamačního oddělení IT a elektroniky

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Elektrotechnika a telekomunikace
Hrubá mzda 30.000 – 40.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do dobře zavedené rodinné obchodní společnosti zabývající se informační technikou hledáme vhodné kandidáty na pozici Reklamačních techniků.

Popis pozice:

  • Příjem vadného zboží ke zpracování reklamace
  • Každodenní komunikace se zákazníky při řešení a hledání příčin závad
  • Posuzování oprávněnosti reklamace
  • Fyzická kontrola stavu zboží
  • Provádění oprav
  • Vystavování protokolů a dobropisů
  • Vedení evidence a administrativy v interním informačním systému

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání elektro - absolventi vítáni
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Základní komunikativní znalost AJ (úroveň B1)
  • Zkušenost se servisem nebo technickou podporou vítána
  • Samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Motivační platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Dotované stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • České Budějovice
  • CellCo, s.r.o.
  • 45 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 26. března
  • Alpha Supplies s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Bohemia Works Montagen Management s.r.o.
  • od 26 200 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Okresní soud v Českých Budějovicích
  • 21 800 – 29 560 Kč
  • TSE ELECTRONICS spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
  • INVESTIX a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Montela s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Krajské státní zastupitelství v Českých…
  • 26 660 – 37 670 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Konzervatoř, České Budějovice,…
  • 21 710 – 31 820 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • NICOTRANS a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 2. února
  • Zdravotnická záchranná služba…
Zveřejněno: 30. ledna
  • Thi Thu Thao Nguyen
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • DONICAR s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Jáchymov
  • Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Zveřejněno: 22. května
  • Jílové u Prahy
  • Viet Tuan Thai
Zveřejněno: 1. dubna
  • NOSTRA, spol. s r.o.
  • od 15 200 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Hranice, Cheb
  • GRUPO ANTOLIN HRANICE s.r.o.
  • 12 800 – 20 117 Kč
  • Františkovy Lázně
  • Spa hotel Diana s.r.o.
  • od 57 500 Kč
  • Cheb
  • TUP Bohemia s.r.o.
  • 12 000 – 15 000 Kč
  • Nupaky
  • FOR YOU CENTRE s.r.o.
  • od 53 417 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HS AUTO s.r.o., RACCOON s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., CellCo, s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., Alpha Supplies s.r.o., B2M.CZ s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SKY SELECT INT., s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., O2 Czech Republic a.s., ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., ZAVRZ s.r.o., Bohemia Works Montagen Management s.r.o., Okresní soud v Českých Budějovicích, TSE ELECTRONICS spol. s r.o., ELYN ENERGIE a.s., P-N s.r.o., MSV Multicall s.r.o., INVESTIX a.s., Montela s.r.o., Krajské státní zastupitelství v Českých Budějovicích, Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22, Domov mládeže a Školní jídelna, České Budějovice, U Hvízdala 4, KOH-I-NOOR MACHINERY a. s., LuckyNet s.r.o., NICOTRANS a.s., Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, ProŽivot s.r.o., Thi Thu Thao Nguyen, Světtrans s.r.o., DONICAR s.r.o., Fast Agri s.r.o., TIBEX s.r.o., Základní škola a Mateřská škola Kamenný Újezd, WEDOS Internet, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Technik / technička dopravy, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Domácí práce, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Laborant / Laborantka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Fasádník / Fasádnice, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, České Budějovice, Homole, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Boršov nad Vltavou, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Hluboká nad Vltavou

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

absolvent absolventi administrativní administrativní pracovník AJ den dění doba důchod důchodové připojištění elektro evidence flexibilní hledám hodnocení HR Chodov interní inzerát inzeráty IT kandidát komunikace místa Most obchodní Office ohodnocení plat pojištění postup pozice pracovní pracovní doba pracovní místa pracovník protokol připojištění příspěvek reklama samostatnost sick day SOU společnost společnosti stabilní stravování technik uchazeč uživatelská znalost vedení vhodné vyšší vzdělání znalost dobro dovolené firmy informační kolektiv kontrola motivační obchod oddělení platové ohodnocení PR profi přátelský případ přístup řešení servis stav systém uživatel volná pracovní místa zákazník zkušenost