Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Inženýr Zákaznické Kvality

Lokalita Kopřivnice
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Potravinářství a krmivářství, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 65.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Nabízíme Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY !!!

Náplň práce:

  • komunikace se zahraničním zákazníkem a výrobním týmem
  • řešení reklamací
  • řízení interních a externích víceprací
  • práce s nástroji kvality (8D, PFMEA, statistické metody apod.)
  • spolupráce s dalšími odděleními
  • účast při auditech

POŽADAVKY:* SŠ vzdělání – technický obor výhodou

  • praxe na obdobné pozici – automotive výhodou
  • AJ na úrovni B2
  • znalost metod kvality
  • schopnost efektivně argumentovat a komunikovat

BENEFITY:

  • 25dní dovolené
  • 13. a 14. platy
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • životní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • dopravu firemními autobusy

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Nový Jičín
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
Zveřejněno: 22. března
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • 24 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 25. března
  • Chomutov
  • Vochomůrka Jan
  • 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Klášterec nad Ohří
  • Háma Marksová Kateřina
Zveřejněno: 3. února
  • Plzeň
  • Lukáš Jan
  • 28 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • Malinská Alice
  • 50 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Plzeň
  • Ulč Daniel
  • 55 000 Kč

HOBRA - Školník s.r.o., SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Smurfit Kappa Czech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Markmont, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Pragolematik s.r.o., TECHNOTRON - METAL s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., SCHOTT CR, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Technik / technička automatizace

Celá ČR, Valašské Meziříčí, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Hradec nad Moravicí, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Nový Jičín, Mošnov, Šenov u Nového Jičína, Studénka, Frýdlant nad Ostravicí, Rožnov pod Radhoštěm, Pržno, okres Frýdek-Místek, Jistebník, Frýdek-Místek, Lešná, okres Vsetín, Paskov, Dobrá, Fulnek, Šenov, Ostrava

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

AJ audit auto benefit benefity Bor HR interní inženýr IT komunikace kvality metody náplň práce pec penzijní připojištění plat platy pojištění práce praxe připojištění příspěvek reklama řízení specialist spolupráce stravování volno výsledky vzdělání znalost člen dovolené externí firemní kov list náplň nástroj obor oddělení penzijní PR příležitost řešení schopnost stroj technický tým výrobní zahraniční zákazník závod životní