Prodavač/ka v AUTO‑MOTO? Přidejte se do týmu LKQ! (Pardubice)

Pardubice
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Řidičské oprávnění

O nás

Jsme č.1 na trhu s autodíly. Společnost LKQ (původně Auto Kelly a Elit) je předním dodavatelem náhradních a speciálních dílů pro opravy a vybavení automobilů a dalších vozidel, která v České republice zaměstnává přes 2 500 zaměstnanců.🚀

Aktuálně obsazujeme pozici Prodavače v AUTO-MOTO na naši pobočku v Pardubicích. Pokud hledáte práci v tomto oboru, máte vášeň pro automobily, možná hledáme právě Vás. Denně budete jednat s našimi zákazníky, budete jim nápomocní a v neposlední řadě se budete starat o pořádek na naší pobočce a pravidelně doplňovat zboží.

Proč právě my?

  • Motivující mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Multisport karta pro aktivní životní styl
  • Odměna 5.000 Kč za doporučení nového kolegy
  • Jednosměnný provoz, přehledná pracovní doba
  • Stravenkový paušál vyplácený přímo do mzdy
  • .. a spousta dalších benefitů 🙂

Co vás u nás čeká?

  • Budete se věnovat především našim zákazníkům, je třeba jim umět ochotně poradit v oblasti náhradních dílů a příslušenství
  • Vyřizovat objednávky a reklamace
  • Udržovat prodejní prostor čistýpřehledný a dobře zásobený

Co je pro nás důležité?

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Nadšení pro AUTO‑MOTO a mít přehled v daném odvětví
  • Znalost PC na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B, pokud by bylo třeba zastoupit kolegu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi se s Vámi setkáme osobně.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření a pojištění

Sídlo firmy

LKQ CZ s.r.o.
Ocelářská 891/16
190 00 Praha

IČO: 24787426
Datová schránka: wgawxac
Další informace:
GPS: 50.1062665,14.49414065,
S-JTSK: -735644.81 -1041357.17, RUIAN: 81243405

Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 10 konferencí a událostí pro rok 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Nejčastější HR cizí pojmy: Jak se vyznat v jazyce pracovních inzerátů?

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.