Hledáme lidem práci Manpower

Junior Project Manager - IT oblast

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro klienta, jímž je významný výrobce a distributor zdravotnického materiálu a hygienického zboží v ČR, hledáme juniorního projektového manažera/ technického asistenta/, který bude pravou rukou projektového manažera zodpovědného za správu business critical aplikací.

Popis pozice:

  • Na této pozici se budete aktivně podílet na nastavování nových technických řešení.
  • Vaším úkolem bude převzít zodpovědnost za část agendy projektového manažera a pomoci mu při plnění všech úkolů a povinností, především směrem k části zahraničních kolegů. Samozřejmostí bude zodpovědnost za svá rozhodnutí a vnímání priorit businessu, jednání v souladu se zájmy skupiny a vlastního týmu.
  • Budete koordinovat současně více úkolů a povinností  a také určovat zahraničním kolegům priority práce podle projektového plánu.

Profil kandidáta:

  • Silně prozákaznický orientovaný přístup
  • schopnost prezentovat se před lidmi
  • Orientace v IT technologiích - stačí obecný technický přehled a nadšení pro technologie
  • Dobrá znalost anglického jazyka ke každodenní komunikaci slovem i písmem (min. B2)
  • Povědomí o agilních metodikách (Scrum, Kanban...)
  • Velkou výhodou zkušenost s Jira nástrojem nebo zkušenost s vedením mezinárodního týmu

Výhodou je:

  • Německý jazyk

Nabízíme:

  • Mobilní telefon a notebook
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Kafetérie
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Chodov, Praha
  • Honeywell International s.r.o.
  • od 66 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Olomouc
  • DATAMIX Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Liberec
  • Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
  • 80 000 – 130 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Liberec
  • Webasto Roof & Components Czech…
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. července
  • Dejvice, Praha
  • Adam Technology s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 13. září
  • Pardubický kraj
  • Agentura XY, s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Ostrava
  • Data Servis - informace s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • Explika s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 3. června
  • Praha
  • CPL Jobs s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 15. července
  • Račice, Litoměřice
  • 2JCP a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Brno
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní…
  • od 20 000 Kč
  • Ostrava
  • Martin Friedl
  • od 35 000 Kč
  • Ostrava
  • LoPssWay s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

akce asistent business ČR den domov dovolená flexibilní hledám HR IT kandidát kurz kurzy manager manažer mezinárodní mobil Most možnost náplň práce nástroje odpovědnost plán plnění pojištění povinnost pozice práce práce z domova pracovní připojištění příspěvek SOU školení technologie telefon vedení vzdělávací kurzy zájmy znalost agendy anglické díl doby firemní jazyk jednání list materiál mobilní náplň národní nástroj německý německý jazyk oblast odpovědné penzijní pomoc PR pracovní doby priority profi projekt projektové přístup řešení schopnost služby stav stroj technické technický technolog tým úkol vzdělávací kurz z domova zahraniční zkušenost životní