Hledáme lidem práci Manpower

IT Project Manager - Pharma

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

A great opportunity for IT Project Manager with proved experience from Pharma/Healthcare/Life sciences. You will participate in the realization of SW development projects for international clients from European countries. You will manage IT application analysis, development, and implementation projects mainly related to Veeva systems.

Popis pozice:

  • Detailed planning and follow-up, reporting on milestones.
  • Identifying and setting up the project organization, resources, and delivery structure.
  • Establishing and managing project scope and overview, creating structure and defining and managing risk and issues.
  • Managing stakeholders – communication and reporting on all relevant levels at the customer and internally including in the Steering Committees.
  • Ensuring projects are delivered according to the business cases including invoicing.
  • Contributing project management expertise to the sales phase.

We do care about the high quality of our delivery and our customers use GxP validated systems, so you will need to follow detailed guidelines – we make sure we have well-written documentation always in place. We run projects according to our project model based on PMI.

Profil kandidáta:

  • Experience with delivering to pharma / healthcare / life science.
  • Experience with Veeva systems is an advantage.
  • 3+ years of project management experience with delivering applications/software for IT.
  • You have a strong Project Management tool-box.
  • You relate well to people and know how to motivate your team.
  • You work independently with a large personal drive while also securing project results through personal leadership.

Nabízíme:

  • Extra week of vacation
  • Sick days
  • Possible Home office up to 3 days/weekly after the trial period
  • Cafeteria points (1,000 CZK/month)
  • Meal vouchers
  • Refreshment onsite
  • Language lessons
  • MultiSport card compensated by the employer in full
  • Height-adjustable tables, relax zones and ping pong

  • Chodov, Praha
  • Honeywell International s.r.o.
  • od 66 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. srpna
  • Olomouc
  • DATAMIX Solutions s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Liberec
  • Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
  • 80 000 – 130 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Nové Město, Praha
  • WDF s.r.o.
  • od 45 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Liberec
  • DISPONERO s.r.o.
  • 60 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Popovičky
  • Rizzani de Eccher CZ s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Continental Automotive Czech Republic s…
  • 56 759 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 31. března
  • Mnichovo Hradiště
  • Malyra s.r.o.
  • 16 100 – 17 100 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • HADROMAT s.r.o.
  • od 15 200 Kč
  • Uherský Brod
  • GTH catering a.s.
  • od 18 500 Kč
  • Uherské Hradiště
  • LET STORE s.r.o.
  • od 19 600 Kč
  • Drahanovice
  • SLOUPSKÝ s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Olomouc
  • Work Opportunities, s.r.o.
  • od 17 100 Kč
  • Hluboká nad Vltavou
  • Logistics Solution, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • České Budějovice
  • Stavitelství Luňáček s.r.o.
  • 17 520 – 19 000 Kč
  • EUROINSTAL CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Rumburk
  • Horák - CZ, s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Brno
  • OLMAN spol. s r.o.
  • Brno
  • Daikin Device Czech Republic s.r.o.
  • od 21 210 Kč
  • Sázava, Žďár nad Sázavou
  • SaZ s.r.o.
  • Zlín
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • 18 000 – 22 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

business CZK den EU home office HR IT kandidát leadership management manager náplň práce Office pozice práce reporting sick day software SOU sport system employer model náplň PR profi report