Pokladní-Prodavač/ka - volné víkendy

Děčín
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Delirest services s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Do restaurace pro zaměstnance v Chart Ferox Děčín hledáme šikovnou posilu do týmu na pozici POKLADNÍ-PRODAVAČ/KA.

Požadujeme:

  • předchozí praxi na obdobné pozici
  • samostatnost a pečlivost
  • vstřícný přístup k našim hostům

Nabízíme:

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • stabilního zaměstnavatele s 25 letou tradicí na trhu
  • výplatu nejpozději vždy k 5. dni v měsíci
  • zvýhodněné stravování
  • možnost profesního růstu
  • širokou škálu benefitů (odměna za docházku, odměna za odpracované roky, příspěvek na penzijní připojištění, volno navíc, kartu Benefit, sickdays a další)
  • jednosměnný provoz
  • volné víkendy

Osobní jednání nutné.
V případě zájmu volejte paní Herbovou na tel.: 724–405–172.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

KDK eko IZOL - CZ s.r.o. | KDK eko IZOL - CZ s.r.o. | Nový Bor Nový Bor
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Pekařské obchody s.r.o. | Pekařské obchody s.r.o. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 17 400 – 17 999 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
Filip Tenopír | Filip Tenopír | Krásné Březno, Ústí nad Labem Krásné Březno, Ústí nad Labem
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 11. srpna
CPL Jobs s.r.o. | CPL Jobs s.r.o. | Brno Brno
  • 35 000 – 39 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. července
CPL Jobs s.r.o. | CPL Jobs s.r.o. | Praha Praha
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. července
De Heus a.s. | De Heus a.s. | Bučovice Bučovice
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
2JCP a.s. | 2JCP a.s. | Račice, Litoměřice Račice, Litoměřice
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
GES-ELECTRONICS, a.s. | GES-ELECTRONICS, a.s. | Brno Brno
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
CPL Jobs s.r.o. | CPL Jobs s.r.o. | Brno Brno
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. července
TIMA, spol. s r.o. - obchodně výrobní služby | TIMA, spol. s r.o. - obchodně… | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
Martin Friedl | Martin Friedl | Ostrava Ostrava
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
LoPssWay s.r.o. | LoPssWay s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Srovnejto.cz a.s., O2 Czech Republic a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., KDK eko IZOL - CZ s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., RIXO a.s., Pekařské obchody s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Pivovar Ferdinand, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Marie Kučerová, ARAMARK, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Filip Tenopír, D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, FAnn Retail, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Alerta s.r.o., Ivona Voláková, ZDEMAR CZECH s.r.o., Delirest services s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., CENTURION loss prevention a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obchodní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ústí nad Labem, Česká Lípa, Nový Bor, Litoměřice, Celá ČR, Krásné Březno, Ústí nad Labem, Krupka, Bukov, Ústí nad Labem, Sobědruhy, Teplice, Chabařovice, Trmice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT